Pomóżmy Tomusiowi chodzić

3 605 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Dębski - awatar

Artur Dębski

Organizator zbiórki

Witam postaram się w kilku zdaniach opowiedzieć historię mojego syna. Tomek urodził sie w 2012 roku i nic nie wskazywało na to że będzie coś nie tak. Do pierwszego roku życia też tak było. Zaczęło się od tego , że gdy syn zaczynał stawiać pierwsze kroki to strasznie się przewracał i to nas zaniepokoiło i ruszyliśmy do lekarza . Tak zaczyna się nasza przygoda: na początku dowiedzieliśmy się , że Tomek ma obniżone napięcie mięśniowe , oraz opóźnienie psycho-ruchowe (do dzisiaj mówi jeszcze niewyraźnie). Później były badania i rezonans , z których nic sensownego się nie dowiedzieliśmy, dalej nie potrafi złapać równowagi a my nie znamy przyczyny :(. Jesteśmy w trakcie badań genetycznych , może one dadzą  nam rozwiązanie . Do tej pory cały czas jeździmy z synem na rehabilitacje , do logopedy i psychologa oraz okulisty  . Z waszą pomocą będziemy w stanie zapewnić mu więcej ćwiczeń i rehabilitacji które mam nadzieję że wreszcie pozwolą mu na samodzielność.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Bozena Bakalarska - awatar

  Bozena Bakalarska

  15.10.2019
  15.10.2019

  Dużo zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.02.2019
  11.02.2019

  :-)

 • Marzena Piotr Nikandrow - awatar

  Marzena Piotr Nikandrow

  05.02.2019
  05.02.2019

  Powodzenia i zdrówka dla Was!!!!

3 605 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Dębski - awatar

Artur Dębski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Łukasz JZ 62’ - awatar
Łukasz JZ 62’
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub Kobiela - awatar
Jakub Kobiela
5
Lucyna Włodyka - awatar
Lucyna Włodyka
100
Marzena Nikandrow - awatar
Marzena Nikandrow
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Weronika K. - awatar
Weronika K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij