Zbiórka Pomoc niepełnosprawnemu synkowi - miniaturka zdjęcia

Pomoc niepełnosprawnemu synkowi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc niepełnosprawnemu synkowi - zdjęcie główne

Pomoc niepełnosprawnemu synkowi

0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Bochnia - awatar

Grzegorz Bochnia

Organizator zbiórki

Witam, mam na imię Grzegorz wraz z obecnie byłą żoną Magdaleną na zmianę zajmujemy się   10 letnim synkiem o imieniu Tomasz, który od 12 miesiąca życia uczęszcza na rehabilitację, gdyż ma Epilepsję,słabe napięcie mięśniowe oraz problemy z poprawną wymową.Zaraz po urodzeniu miał wylew do komorowy 2 stopnia.Na spacerach szybko się męczy i musi często odpoczywać,potyka się na prostej drodze i upada przez co już kilka razy miał szytą głowę.Potrafi się też że tak powiem zawiesić na chwilę a swoje emocje okazuje po przez machanie rękoma.Nie dawno dowiedzieliśmy się również że jest podejrzenie Autyzmu. Leczenie Tomasza zajmuje 7 dni w  tygodniu.Chodzimy z synkiem  do Logopedy,na masaże,do Psychologa,na basen oraz liczne spotkania z lekarzami.Była żona wyjeżdża z synkiem w lecie na turnusy rehabilitacyjne.Ciężko nam samym czasami uzbierać na taki wyjazd, więc zapisaliśmy Tomaszka do fundacji o nazwie ( Potrafię Pomóc ) do której dobrzy ludzie wpłacają pieniądze oraz przesyłają 1% swojego podatku dzięki czemu możemy dołożyć do rehabilitacji lub wyjazdu na turnusy , ale wciąż to jest kropla w morzu potrzeb. W owej fundacji można sprawdzić autentyczność naszego opisu. Owy opis nie jest po to aby wyciągnąć pieniądze na własne zachcianki, ale aby na prawdę pomóc naszemu kochanemu synkowi.Za każdy grosz będziemy bardzo wdzięczni.Pieniążki zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na leczenie,turnusy rehabilitacyjne oraz potrzebne do tego sprzęty rehabilitacyjne i wszelkie pomoce.Z góry Bardzo Gorąco Dziękujemy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fundacja Potrafię Pomóc


Kontakt:

Fundacja "Potrafię Pomóc" na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych

z Wadami Rozwojowymi 

 

ul. Cybulskiego 35H, 50-205 Wrocław

 

UWAGA!!! - wejście od strony Placu Maksa Borna, jesteśmy za budynkiem przychodni

 

KRS 0000303590

REGON 020747657

NIP 899-264-29-28


Sekretariat: 

 

tel. 509-685-328

tel. 512-318-318
[email protected]

 

Biuro czynne w dniach:

poniedziałek - piątek - godz. 8:00 - 16:00

 

W celu umówienia spotkania z Panem Adamem Komarem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z sekretariatem.


Prezes Zarządu 

Adam Komar tel. 693-503-607


e-mail: [email protected]  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt z rodzicami:

Mail:

[email protected]

Komórka:

Grzegorz+48537512765

Magdalena+48509845250

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Bochnia - awatar

Grzegorz Bochnia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij