Sebastian Chmura - awatar

Sebastian Chmura

Organizator zbiórki

Witaj! Zrozumiem, jeśli jesteś tu z ciekawości, z nudy albo dla rozrywki, ale może akurat z Tobą się dziś dogadam :D 


Ja jestem Sebastian.

 Moi znajomi świetnie wiedzą, że od 2009-2010 zajmuję się muzyką. Tworze Swoje utwory, ale też daję możliwość innym tworzyć własne na tych samych bardzo przyzwoitych warunkach.
 Jeszcze nie tak dawno sam kombinowałem jak nagrać własny utwór, gdzie i jak go przygotować by brzmiał dobrze. To ostatnie dopracowałem jako pierwsze, temat obróbki audio jest bardzo obszerny i mocno skomplikowany więc dzięki kilku lat praktyki mogę pomagać, a nawet wyręczać innych w tym temacie.

Zanim zbudowałem swoje studio, mieszkałem z bratem w jednym pokoju więc budowa studio, a tym bardziej nagrywanie utworów nie było zbyt wygodne, a nawet niemożliwe. Z czasem zebrałem kilka złotówek, kupiłem materiał i postawiłem ściankę by mieć własny kąt!
Zaczęło się tak:

skończyło tak:

Dużo czasu i pieniędzy kosztowało Mnie stworzenie tego co widzicie, ale udało się i mam WŁASNE STUDIO NAGRAŃ - spełniłem marzenie!
 Skoro już miałem studio, a jak się okazało wiele osób też chce nagrywać własne numery to od niedawna udostępniam studio innym, a także wykonuję obróbkę audio utworów. Jak wiadomo wszystkim steruję ja, ale niestety też Mój komputer.. W skrócie komputer to Moja praca, a przede Wszystkim pasja - sprzęt właśnie padł :/ Łatwo się domyśleć, że po wydatku kilku tysięcy na studio ciężko będzie uzbierać 3 tysiące na niezbędny sprzęt. 

 Tak właśnie bez wyciskających łez historyjek, smutnych zdań i bez mówienia jak to Mi źle po prostu odkładam ile mogę na nowy sprzęt i tym samym zakładam dziś tą zbiórkę bym szybciej mógł wrócić do Swojej pracy i pasji. 5PLN czy 100PLN to żadna różnica, wrzucisz coś to wrzucisz, nie to też dzięki że przeczytałeś. Sprawdź Sobie niżej co nagrywam, a może akurat przypadnie Ci do gustu ;)

Do zobaczenia na koncertach!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Sebastian Chmura - awatar

Sebastian Chmura

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij