Zbiórka Komputer to Moja praca - zdjęcie główne

Komputer to Moja praca

0 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Chmura - awatar

Sebastian Chmura

Organizator zbiórki

Witaj! Zrozumiem, jeśli jesteś tu z ciekawości, z nudy albo dla rozrywki, ale może akurat z Tobą się dziś dogadam :D 


Ja jestem Sebastian.

 Moi znajomi świetnie wiedzą, że od 2009-2010 zajmuję się muzyką. Tworze Swoje utwory, ale też daję możliwość innym tworzyć własne na tych samych bardzo przyzwoitych warunkach.
 Jeszcze nie tak dawno sam kombinowałem jak nagrać własny utwór, gdzie i jak go przygotować by brzmiał dobrze. To ostatnie dopracowałem jako pierwsze, temat obróbki audio jest bardzo obszerny i mocno skomplikowany więc dzięki kilku lat praktyki mogę pomagać, a nawet wyręczać innych w tym temacie.

Zanim zbudowałem swoje studio, mieszkałem z bratem w jednym pokoju więc budowa studio, a tym bardziej nagrywanie utworów nie było zbyt wygodne, a nawet niemożliwe. Z czasem zebrałem kilka złotówek, kupiłem materiał i postawiłem ściankę by mieć własny kąt!
Zaczęło się tak:

skończyło tak:

Dużo czasu i pieniędzy kosztowało Mnie stworzenie tego co widzicie, ale udało się i mam WŁASNE STUDIO NAGRAŃ - spełniłem marzenie!
 Skoro już miałem studio, a jak się okazało wiele osób też chce nagrywać własne numery to od niedawna udostępniam studio innym, a także wykonuję obróbkę audio utworów. Jak wiadomo wszystkim steruję ja, ale niestety też Mój komputer.. W skrócie komputer to Moja praca, a przede Wszystkim pasja - sprzęt właśnie padł :/ Łatwo się domyśleć, że po wydatku kilku tysięcy na studio ciężko będzie uzbierać 3 tysiące na niezbędny sprzęt. 

 Tak właśnie bez wyciskających łez historyjek, smutnych zdań i bez mówienia jak to Mi źle po prostu odkładam ile mogę na nowy sprzęt i tym samym zakładam dziś tą zbiórkę bym szybciej mógł wrócić do Swojej pracy i pasji. 5PLN czy 100PLN to żadna różnica, wrzucisz coś to wrzucisz, nie to też dzięki że przeczytałeś. Sprawdź Sobie niżej co nagrywam, a może akurat przypadnie Ci do gustu ;)

Do zobaczenia na koncertach!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Chmura - awatar

Sebastian Chmura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij