Zbiórka Komputer to Moja praca - miniaturka zdjęcia

Komputer to Moja praca

Zbiórka Komputer to Moja praca - zdjęcie główne

Komputer to Moja praca

0 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Sebastian Chmura - awatar

Sebastian Chmura

Organizator zbiórki

Witaj! Zrozumiem, jeśli jesteś tu z ciekawości, z nudy albo dla rozrywki, ale może akurat z Tobą się dziś dogadam :D 


Ja jestem Sebastian.

 Moi znajomi świetnie wiedzą, że od 2009-2010 zajmuję się muzyką. Tworze Swoje utwory, ale też daję możliwość innym tworzyć własne na tych samych bardzo przyzwoitych warunkach.
 Jeszcze nie tak dawno sam kombinowałem jak nagrać własny utwór, gdzie i jak go przygotować by brzmiał dobrze. To ostatnie dopracowałem jako pierwsze, temat obróbki audio jest bardzo obszerny i mocno skomplikowany więc dzięki kilku lat praktyki mogę pomagać, a nawet wyręczać innych w tym temacie.

Zanim zbudowałem swoje studio, mieszkałem z bratem w jednym pokoju więc budowa studio, a tym bardziej nagrywanie utworów nie było zbyt wygodne, a nawet niemożliwe. Z czasem zebrałem kilka złotówek, kupiłem materiał i postawiłem ściankę by mieć własny kąt!
Zaczęło się tak:

skończyło tak:

Dużo czasu i pieniędzy kosztowało Mnie stworzenie tego co widzicie, ale udało się i mam WŁASNE STUDIO NAGRAŃ - spełniłem marzenie!
 Skoro już miałem studio, a jak się okazało wiele osób też chce nagrywać własne numery to od niedawna udostępniam studio innym, a także wykonuję obróbkę audio utworów. Jak wiadomo wszystkim steruję ja, ale niestety też Mój komputer.. W skrócie komputer to Moja praca, a przede Wszystkim pasja - sprzęt właśnie padł :/ Łatwo się domyśleć, że po wydatku kilku tysięcy na studio ciężko będzie uzbierać 3 tysiące na niezbędny sprzęt. 

 Tak właśnie bez wyciskających łez historyjek, smutnych zdań i bez mówienia jak to Mi źle po prostu odkładam ile mogę na nowy sprzęt i tym samym zakładam dziś tą zbiórkę bym szybciej mógł wrócić do Swojej pracy i pasji. 5PLN czy 100PLN to żadna różnica, wrzucisz coś to wrzucisz, nie to też dzięki że przeczytałeś. Sprawdź Sobie niżej co nagrywam, a może akurat przypadnie Ci do gustu ;)

Do zobaczenia na koncertach!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Sebastian Chmura - awatar

Sebastian Chmura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij