Zbiórka Leczenie Salvy - zdjęcie główne

Leczenie Salvy

396 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sybilla Goljan - awatar

Sybilla Goljan

Organizator zbiórki

Salva, czyli ocalona.. uratowana.. uzdrowiona..


Jeszcze chyba nigdy imię dla podopiecznej nie zostało tak adekwatnie wybrane jak właśnie dla niej - dla Salvy - klaczy uratowanej w ostatniej chwili przez inspektorów opolskiego TOZ z nielegalnej hodowli , gdzie oprócz kilkudziesięciu  skrajnie zaniedbanych psów odebrano także króliki i właśnie tę wycieńczoną klacz. Brudna z zapadniętymi bokami, żebrami niemalże przebijającymi skórę, przerośniętymi zębami uniemożliwiającymi jedzenie, skazana na powolną głodową smierć w męczarniach, mimo osłabienia z wielkim wysiłkiem chodziła za naszą wolontariuszką błagając o ratunek. Od tego czasu minęło kilka miesięcy.Salwa przebywa pod troskliwą opieką pani Karoliny w Stadninie w Bzinicy Nowej, cały czas pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym, gdyż mimo szczegółowej diagnostyki, intensywnego leczenia, specjalistycznego żywienia, jej życie nadal jest zagrożone. Niestety lata zaniedbań i bardzo duża niedowaga powodują powolną poprawę  stanu jej zdrowia. Optymizmem napawa wielka wola walki Salvy, cierpliwość z jaką poddaje się zabiegom i przywiązanie jakie okazuje swoim opiekunom .


Jej historia poruszyła wiele osób, Salva  nigdy nie odzyska pełnego zdrowia, do końca życia będzie musiała przyjmować leki, specjalne granulaty żywieniowe, trawokulki, rozdrobniony pokarm. Cierpi na końską astmę, której leczenie oprócz sterydów wymaga podawania specjalnej mieszanki ziołowej. 

Wszystko to wiąże się z ogromnymi wydatkami, dlatego Osoby prywatne i firmy chcące wspomóc żywienie i leczenie naszej klaczy prosimy o wpłaty. Przyda się każda złotówka. Dziękujemy ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sybilla Goljan - awatar

  Sybilla Goljan

  27.02.2019
  27.02.2019

  Wczoraj opolski Sąd skazał właścicieli posesji w Ligocie Prószkowskiej, gdzie przebywła Salva na pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata. To kara za przetrzymywanie zwierząt w tragicznych warunkach oraz znęcanie się nad nimi. Wolontariusze TOZ, którzy uczestniczyli w tej interwencji do dziś nie mogą zapomnieć tego w jakim stanie były odbierane przez nich 22 psy i nasza Salva, która miała 400 kg niedowagi.Dzis również dzięki wam nasza podopieczna przybrała na wadze, chociaż nadal boryka się z astmą i chorobami przewodu pokarmowego, ciagle potrzebuje leków i specjalistycznego żywienia. Teraz również zbieramy pieniążki na nowy,specjalny boks bez bocznych ścian. Próbujemy wspólnie wynagrodzić jej lata zaniedbań i cierpienia. Przyda się każda złotówka, żeby nasza Salva mogła cieszyć się nową jakością życia w dobrych warunkach . Bardzo prosimy o pomoc.❤️

  Zdjęcie aktualizacji 26 992

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.2019
  08.01.2019

  Razem damy radę 😊

 • Paulina Tworek - awatar

  Paulina Tworek

  06.01.2019
  06.01.2019

  Trzymam kciuki!

396 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sybilla Goljan - awatar

Sybilla Goljan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Kasia - awatar
Kasia
50
Kasia - awatar
Kasia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcelina - awatar
Marcelina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij