Zbiórka Tor OCR dla dzieci i dorosłych - miniaturka zdjęcia

Tor OCR dla dzieci i dorosłych

Zbiórka Tor OCR dla dzieci i dorosłych - zdjęcie główne

Tor OCR dla dzieci i dorosłych

0 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ania Grudniok - awatar

Ania Grudniok

Organizator zbiórki

Witam serdecznie mam na imię Ania i jestem mamą dwójki dzieci Matusza 3 miesiące i Martynki 7 lat

Od 4 lat mój mąż Damian regularnie startuje w zawodach biegowych a od 2 lat głównie są to biegi przeszkodowe i OCR w startach również udział bierzę Martynka ukończyła miedzy innymi Runmageddon,Barbarian Race,Comando Race w wersji KIDS oraz wiele biegów charytatywnych jest to ich wielka pasja i hobby stale rozwijają się w tym kierunku.

Od dawna Damianowi po głowie chodziła myśl stworzenia toru przeszkód na którym odbywały by się zawody,challenge dla dzieci i dorosłych.Najważniejsze dla tego przedsięwzięcia już mamy tj.działka 25ar położona tuż pod Opolem zostało jej uzbrojenie w przeszkody oraz atrakcje dla dzieciaków,cześć jesteśmy w stanie zbudować sami ale reszte poprostu trzaba zakupić i tutaj zwracam się do was biegowi i OCE-rowi maniacy :) Pomóżcie spełnić marzenie Damiana i wspólnie stwórzmy miejsce w którym w rodzinnej atmosferze będziemi mogli trenować i spędzać weekendowe popołudnia.Każda złotówka się liczy zbiórka jest zupełnie dobrowolna.Pozdrawiam was gorąco z góry dziękuje za każde wsparcie finansowe lub udostępnienie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ania Grudniok - awatar

Ania Grudniok

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij