Zbiórka Druga torba medyczna PSP R1 - zdjęcie główne

Druga torba medyczna PSP R1

120 zł  z 6 050 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Borowiak - awatar

Dawid Borowiak

Organizator zbiórki

Ochotnicza Straż Pożarna w Czeszowie – prężnie działająca jednostka, mająca 70 lat tradycji w niesieniu pomocy potrzebującym ma w planach zakup zestawu Torby PSP R1 wraz z zestawem szyn Kramera i deską ortopedyczną który znajdowałby się na wozie Jelcz 422 GCBA 579D78 Oraz defibrylatora, który znajdowałby się na wozie Ford Transit GLBM 579D79.

Wyposażenie Torby R1 w połączeniu z Zautomatyzowanym Defibrylatorem Zewnętrznym (AED), jest niezbędnym wyposażeniem jednostek działających w KRAJOWYM SYSTEMIE RATOWNICZO-GAŚNICZYM. Torba R1 zawiera takie rzeczy jak urządzenia do zaopatrzenia dróg oddechowych, kołnierze ortopedyczne, zestaw do tlenoterapii, opatrunki i bandaże, opatrunki na poparzenia, szyny do unieruchamiania zwichnięć, zestaw do tamowania masywnych krwotoków.

Posiadamy jedną torbę medyczną, jednak często zdarza się, że na miejscu zdarzenia zastajemy wielu poszkodowanych, a jedna torba medyczna przypada na jednego poszkodowanego.

Defibrylator (na który środki udało nam się pozyskać dzięki akcji 1% dla OSP) zaś jest urządzeniem niezbędnym, podczas przeprowadzania resuscytacji krążeniowo oddechowej. Według najnowszych statystyk, użycie defibrylatora w pierwszych czterech minutach po zatrzymaniu krążenia zwiększa szanse przeżycia nawet o 75%! Pamiętajmy też, że Straż Pożarna, zazwyczaj jest pierwsza na miejscu zdarzenia, a czas oczekiwania na Pogotowie Ratunkowe może ulec przedłużeniu np. ze względu na dużą ilość wyjazdów. W naszej jednostce prawie wszyscy członkowie posiadają kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.
Powszechny jest fakt, że Ochotniczym Strażom Pożarnym bardzo ciężko jest uzyskać kwotę na doposażenie jednostki w niezbędny dla ratowania życia sprzęt. Niestety sprzęt ten jest bardzo drogi. Kompletna torba R1 kosztuje ok. 6000zł.

Dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszej inwestycji. Liczy się każda złotówka.

Dowód zakupu oczywiście udokumentujemy poprzez zamieszczenie zdjęć na fanpageu na facebooku oraz stronie czeszow.osp.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
120 zł  z 6 050 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Borowiak - awatar

Dawid Borowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Koza - awatar
Andrzej Koza
10
dh Marcin - awatar
dh Marcin
10
Jolanta W - awatar
Jolanta W
10
Grażyna - awatar
Grażyna
10
Przyjaciel - awatar
Przyjaciel
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij