Zbiórka Wspieramy Tosię/Supporting Tosia - miniaturka zdjęcia

Wspieramy Tosię/Supporting Tosia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wspieramy Tosię/Supporting Tosia - zdjęcie główne

Wspieramy Tosię/Supporting Tosia

12 184 zł  z 360 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Eliza Jarmołowicz - awatar

Eliza Jarmołowicz

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Eliza i przez ostatni rok miałam zaszczyt być partnerką Piotra - cudownego człowieka o wielkim sercu ❤ który odchodząc z tego świata zostawił swoją 9-letnią córkę Tosię. Piotr nie zostawił testamentu, nie jestem więc oficjalnie wykonawczynią jego woli, jednak ponieważ wielokrotnie mówił mi o tym czego pragnie dla swojej córki, czuję że potrzebuję zrobić wszystko co możliwe, by kontynuować jego dzieło i wspierać Tosię do osiągnięcia przez nią pełnoletności lub zakończenia edukacji. Wiem że tak samo czuje społeczność powstała wokół mnie, Tosi i jej mamy tuż przed i zaraz po odejściu Piotra. 

Pragniemy więc wspólnymi siłami zabezpieczyć Tosię co najmniej tak jak zrobiłby to jej tata. Z prostych wyliczeń wynika że jeśli chcemy to zrobić potrzebujemy zebrać ok. 360 000 zł, co pozwoli zaspokoić potrzeby mieszkaniowe, edukacyjno-rozwojowe i zdrowotne a także zapewni Tosi dobry start w dorosłe życie. Część środków przekażemy mamie Tosi na bieżące potrzeby, reszta wkrótce zasili konto nowo-powstającej fundacji, której zadaniem będzie zapewnienie Tosi wsparcia w wyżej wymienionych obszarach.

Jeśli czujesz się jakkolwiek związany ze mną lub sprawą Tosi i leży Ci na sercu jej dobro, wesprzyj proszę tę akcję swoją wpłatą, w takiej wysokości jaką uważasz za właściwą i na którą możesz sobie pozwolić. Jest nas sporo a razem zawsze można więcej.

Ściskam Was wszystkich i każdego z osobna najmocniej jak potrafię.

*********************

Hi, my name is Eliza and for the last year I had the pleasure to be the partner of Peter - wonderful man with a huge heart ❤, who passed away in March and left his 9-year old daughter - Tosia. As Peter didn't leave any testament, I am not an official executor of his will. At the same time, as he mentioned many times what we wants for his daughter, I feel I want to do everything possible to continue his work and support Tosia until she's adult or finishes her education. I know that the community created around me, Tosia & her mom feels the same. 

Together with all those friendly and lovely people we want to secure Tosia's future at least at the level her dad would do. From a simple calculation it seems like we need to gather around 360 000 PLN. This will help to assure a place to live, good education and development, as well as eventual health services. In the long term we hope to be able to organize her good start into the adulthood. Part of the money collected here will be passed to Tosia's mom for the fulfillment of ongoing needs. The rest will fund the newly started foundation aimed at supporting Tosia in the above areas.

I you feel in any way connected to Tosia, her mom or me, and you have Tosia's good at heart, please support us with your contribution, in the amount you think is right and you can afford. There are many of us here in this community and together we can always to more.

Lot's of hugs to all of you and each person separately.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Eliza Jarmołowicz - awatar

  Eliza Jarmołowicz

  09.04.2018
  09.04.2018

  Kolejny procent naszej zbiórki osiągnięty 😁 Dziękuję Wszystkim i Każdemu kto już zasilił naszą zbiórkę dla Tosi, nawet najmniejszą kwotą 💕😘. Jak to mówią: "ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka". Tak więc zbieramy dalej. Proszę promujcie też nadal zbiórkę wśród swoich najbliższych i przyjaciół. Jeśli każdemu z nas uda się namówić do wsparcia 2-3 osoby to nasza zbiórka szybko się powiększy. Niebawem damy też znać jak idą sprawy związane z fundacją. Ściskam mocno, Eliza.

Komentarze


 • krzysztof - awatar

  krzysztof

  20.04.2018
  20.04.2018

  Trzymaj się dzieciaku :-)

  • Eliza Jarmołowicz - awatar

   Eliza Jarmołowicz - Organizator zbiórki

   01.05.2018
   01.05.2018

   Krzysztof, w imieniu Tosi i jej mamy oraz Piotra - ogromnie dziękuję ❤😍😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2018
  31.03.2018

  Znałem Piotra. Będzie go brakować. Pomożemy spełnić jego marzenie. Pozdrawiam

  • Eliza Jarmołowicz - awatar

   Eliza Jarmołowicz - Organizator zbiórki

   31.03.2018
   31.03.2018

   Mirosław, dziękuję ❤❤❤ to dla nas i dla Piotra znaczy bardzo wiele. Nam też go bardzo brakuje, choć jestem przekonana że wciąż jest blisko i się o nas troszczy. Ściskam mocno 😘😘😘

 • Małgorzata Czmochowska - awatar

  Małgorzata Czmochowska

  29.03.2018
  29.03.2018

  Niech się Tosi wiedzie i szczęści <3

  • Eliza Jarmołowicz - awatar

   Eliza Jarmołowicz - Organizator zbiórki

   29.03.2018
   29.03.2018

   Dziękuję ❤❤❤ w imieniu swoim, Piotra, Tosi i jej mamy. Ściskam mocno 😘😘😘

 • Anna Sarnacka-Smith - awatar

  Anna Sarnacka-Smith

  27.03.2018
  27.03.2018

  Eliza, całym sercem jestem z Tobą i Tosią!

  • Eliza Jarmołowicz - awatar

   Eliza Jarmołowicz - Organizator zbiórki

   27.03.2018
   27.03.2018

   Aniu, ogromnie dziękuję ❤ w imieniu swoim, Piotra, Tosi oraz jej mamy 😘😘😘

 • Agnieszka Brojecka-Huk - awatar

  Agnieszka Brojecka-Huk

  26.03.2018
  26.03.2018

  ❤🕉

  • Eliza Jarmołowicz - awatar

   Eliza Jarmołowicz - Organizator zbiórki

   26.03.2018
   26.03.2018

   Dziękuję ❤❤❤

12 184 zł  z 360 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Eliza Jarmołowicz - awatar

Eliza Jarmołowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 100
Niezapominajka - awatar
Niezapominajka
50
Maria Jarmołowicz - awatar
Maria Jarmołowicz
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij