Zbiórka Drużyna dla sparaliżowanego TOTO - zdjęcie główne

Drużyna dla sparaliżowanego TOTO

495 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Łakowicz - awatar

Katarzyna Łakowicz

Organizator zbiórki

SOS SOS SOS

 Pamiętacie pieska Toto z bajki Czarnoksiężnik z Krainy OZ?

 Na jego cześć dzieci nazwały swojego psa...

Stała się tragedia!


 Toto wpadł na własnej posesji pod samochód.


 Ma złamamy kręgosłup.

Jest sparaliżowany!

 Tylko pieniądze są przeszkodą żeby go uratować... 

 Rodzina zebrała 1000 zł.
 😥😥😥😥😥Koszt operacji ze zniżkami dla nas z  umieszczeniem stabilizatora to 2500 zł!!!

 Gdy w bajce Drużyna gubi wiernego towarzysza Dorotki – Toto! Szybko okazuje się, że piesek został schwytany przez złą czarownicę i drużyna idzie mu na ratunek.😪😪😪😪

 Czy NASZA DRUŻYNA  po ludzku pomoże? 

 Piesek  ma cewnik.  


Musimy  zadecydować o jego dalszym losie.

 Prosimy.
 TOTO chce żyć!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Łakowicz - awatar

  Katarzyna Łakowicz

  19.07.18
  19.07.18

  Bardzo pięknie Państwu dziękujemy za pomoc. Toto został operowany. Czuje się dobrze. ma włożony stabilizator do kręgosłupa. Koszt Operacji 2500 zł. Udało się zebrać stacjonarnie do skarbonki 930zł. Właściciel zapłacił 500. Kilka małych wpłat było na koto. Resztę mamy nadzieję dozbieramy)) Robimy dzisiaj post z podziękowaniem. Piesek załatwia potrzeby i stara się już wstawać na nóżki. Bardzo Dziękujemy Animals Gorzów Zapraszam na nasz fb OTOZ Animals Inspektorat Gorzów Wlkp

  Zdjęcie aktualizacji 17 612

495 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Łakowicz - awatar

Katarzyna Łakowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Izabela - awatar
Izabela
10
emizmu - awatar
emizmu
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karolina Szczepańska - awatar
Karolina Szczepańska
20
Władysława Pisarska - awatar
Władysława Pisarska
50
Marzena Debowska - awatar
Marzena Debowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KRer - awatar
KRer
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij