
Niespełna pół roku temu doszłoby do tragedii ,w której Klaudia straciłaby życie podczas porodu , zarażona sepsą w Norweskim szpitalu. Rodzinie wciąż jest ciężko dojść do siebie , po tak traumatycznym przeżyciu, a dziś znowu ,o włos od tragedii ,w której życie straciłby ich ukochany pies.
Stella połknęła prawdopodobnie podczas jej ulubionej zabawy ,kamień-który utknął jej w jelicie , robiąc w nim dziury na całym odcinku przewodu pokarmowego.
Właściciele na początku myśleli, że może sunia po podróży z Polski , poczuła się gorzej że względu na stres po podróży bądź tęsknotę za dawnym domem i gdy przestała jeść i się wypróżniać, zabrali ją do weterynarza, gdzie zostało zrobione USG , na którym było "coś " widać, ale nie wiadomo co. . . I tak poszło pierwsze 7 tysięcy koron za wizytę...

Pani Weterynarz zaleciła jak najszybszą operację, która wypadałaby dnia następnego a jej koszt miałby wachać się między 27.000 a 44.000 tys koron...
Tu trzeba było działać od razu... Cios prosto w twarz... Skąd wziąć te pieniądze i to dnia następnego? Po powrocie z Polski i opłaceniu kredytów, zarówno w Polsce jak i w Norwegii ? No nic , nadzieja umiera ostatnia a czas ucieka... Trzeba działać... I tak odbyła się operacja Stelli.
W jelicie znajdował się ostry kamień i wiele ran... Wycięto też część przewodu pokarmowego. 
Koszt operacji 38 105 NOK
po operacji ,która na szczęście przebiegła pomyślnie- kolejna kontrola i kolejny niemały wydatek... I nie ostatnia kontrola, a gdzie jeszcze lekarstwa?😢

Naprawdę nie jest łatwo prosić o pomoc , ale są takie sytuacje , których po prostu trzeba . Dlatego , jako przyjaciółka rodziny ,również zamieszkała w Norwegii, chcę ich wesprzeć jak tylko potrafię, ale nie jestem w stanie pomóc finansowo na tyle ,by pokryć choć 1/5 tych kosztów. Chciałabym, ale sama mam 3 dzieci🙈 od lat wspieram zbiórki, i stąd pomysł na zbiórkę właśnie dla moich znajomych. Nie zasłużyli sobie na taki los.
To są ludzie,którzy pomogą ze wszystkim , a tym razem , to oni są w potrzebie . Proszę, błagam, wesprzyjmy ich. Zebrane pieniądze zostaną wypłacone prosto na konto Klaudii .
...Nadzieja umiera ostatnia...
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Barbara P
Oby szybko uzbierała się całą suma