Zbiórka Pomoc w opłaceniu weterynarza - miniaturka zdjęcia

Pomoc w opłaceniu weterynarza Jak założyć taką zbiórkę?

Pies w ubranku, wyglądający na nieco smutnego w pomieszczeniu.

Pomoc w opłaceniu weterynarza

701 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Lena - awatar

Magda Lena

Organizator zbiórki

Niespełna pół roku temu doszłoby do tragedii ,w której Klaudia straciłaby życie podczas porodu , zarażona sepsą w Norweskim szpitalu. Rodzinie wciąż jest ciężko dojść do siebie , po tak traumatycznym przeżyciu,  a dziś znowu ,o włos od tragedii ,w której życie straciłby ich ukochany pies.  

Stella połknęła prawdopodobnie podczas jej ulubionej zabawy ,kamień-który utknął jej w jelicie , robiąc w nim dziury na całym odcinku przewodu pokarmowego. 

Właściciele na początku myśleli, że może sunia po podróży z Polski , poczuła się gorzej że względu na stres po podróży bądź tęsknotę za dawnym domem i gdy przestała jeść i się wypróżniać,  zabrali ją do weterynarza,  gdzie zostało zrobione USG , na którym było "coś " widać, ale nie wiadomo co. . . I tak poszło pierwsze 7 tysięcy koron za wizytę... 

Pani Weterynarz zaleciła jak najszybszą operację, która wypadałaby dnia następnego a jej koszt miałby wachać się między 27.000 a 44.000 tys koron... 

Tu trzeba było działać od razu... Cios prosto w twarz... Skąd wziąć te pieniądze i to dnia następnego? Po powrocie z Polski i opłaceniu kredytów, zarówno w Polsce jak i w Norwegii ? No nic , nadzieja umiera ostatnia a czas ucieka... Trzeba działać... I tak odbyła się operacja Stelli. 

W jelicie znajdował się ostry kamień i wiele ran... Wycięto też część przewodu pokarmowego.  

Koszt operacji 38 105 NOKpo operacji ,która na szczęście przebiegła pomyślnie- kolejna kontrola i kolejny niemały wydatek... I nie ostatnia kontrola,  a gdzie jeszcze lekarstwa?😢

Naprawdę nie jest łatwo prosić o pomoc , ale są takie sytuacje , których po prostu trzeba . Dlatego , jako przyjaciółka rodziny ,również zamieszkała w Norwegii,  chcę ich wesprzeć jak tylko potrafię, ale nie jestem w stanie pomóc finansowo na tyle ,by pokryć choć 1/5 tych kosztów. Chciałabym,  ale sama mam 3 dzieci🙈 od lat wspieram zbiórki,  i stąd pomysł na zbiórkę właśnie dla moich znajomych. Nie zasłużyli sobie na taki los.  

To są ludzie,którzy pomogą ze wszystkim , a tym razem , to oni są w potrzebie . Proszę,  błagam,  wesprzyjmy ich. Zebrane pieniądze zostaną wypłacone prosto na konto Klaudii . 

...Nadzieja umiera ostatnia...

 


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Barbara P - awatar

    Barbara P

    23.01.2025
    23.01.2025

    Oby szybko uzbierała się całą suma

701 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Lena - awatar

Magda Lena

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Add alt here
Dołącz do listy
Barbara P - awatar
Barbara P
40
Miśka - awatar
Miśka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krzyżaniak - awatar
Krzyżaniak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Add alt here
Dołącz do listy
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail