Zbiórka ratowanie oka Michala Walkowicz - miniaturka zdjęcia

ratowanie oka Michala Walkowicz

Aleksandra Walkowicz - awatar

Aleksandra Walkowicz

Organizator zbiórki

Jestem żoną Michała który zawsze pomagał innym a teraz sam potrzebuje pomocy, i prosi o tę pomoc .Od wielu lat borykamy się z chorobami ,które doświadczają nasza rodzinę.Mąż  zachorował na serce w 2010 roku i w tym samym czasie leczył u chirurga zmiane skórną -z opieszałością lekarza,  który zaniebał zmiane wielkości groszku -nie pobrał tkanek do badania iprzez kolejne lata eksperymentował zz guzem i w 2015 r -pobral tkanki na badanie histopatologiczne (zabieg w szpitalu)i zapomniał powiadomić męza o wynikach które dopiero w 2018 roku -wywalczyłam z okrutną  prawda że to nowotwór kata oka .Ogólny stan zdrowia męza ,chore serce rostrzenie( II/III st.,) astma ,Pochp, cukrzyca II st ,przewlekła choroba nerek  wyeliminował męza z operacji guza, tak samo chemioterapia nie jest możliwa.Wirzyliśmy w to że dobry Bóg uratuje Michała kiedy lekarze nie dawali iskierki nadziei ,kiedy był 11 dni w śpiączce ,kiedy leżał w papmersie przykuty do łóżka ,kiedy uczył się jeżdzić na wozku i wtedy kiedy zaopatrywałam się w przenośny koncentrator tlenu który dobrzy ludzie wskazali gdzie załatwić z refunacją PFRON.Wierzyłam i wiara była silna ,że Bóg wysłuchał moich modlitw i wszystkich którzy wspierali mnie w tej walce .Wszystko już było -przetrwaliśmy najtrudniejsze chwile -tak mysleliśmy że kiedy już przeszliśmy to piekło mozemy , czekac na kolejne wiosny ,lata  jesienie ,kolejne dni zasłużonego odpoczynku ...a tu diagnoza : nowotwór nieoperacyjny ....my wiemy dlaczego ,bo lekarza zaniedbał swoje obowiązki , bo nikt nie pochylił się nad skrawkiem pobranej tkanki ,bo nikt nie pomyślał że guz tak urośnie do wielkości mandarynki ,już jest za późno na operację , a czas umyka .

Szukamy pomocy w najnowszych terapiach .

Kolejna szansa ...

kolejna konsultacja ...Gliwice -Elblag -Kraków- Gliwice -Warszawa ...

Wciąż mamy nadzieję na leczenie kliniczne i zastosowanie najnowoczesniejszej terapii 

immunoterapii.

Jest w Polsce terapia protonami ale nie refundowana przez NFZ ,jest też z w Szwajcarii, Pradze ,USA. Czy można miec nadzieję do losu że uda się nam uchronić oko Michała? 

Być może tak.

Jesli Michał zakwalifikuje się na najnowszą terapię  uratujemy nie tylko oko ale i życie .

Michała i  powstrzymamy rozój tego guza , który zagraża takiemu przerostowi że może atakową kości ,mózg .

Kochani !

Michał który zawsze pomagał innym ,uwalniał potencjał w innych młodych ludziach jako muzyk ,kompozytor ,animator kultury ,człowiek który został odznaczony odznaką Zasłużony Działacz Kultury musiał zrezygnować z pracy ,otrzymał I gr .inw.i czeka na wyrok losu ...

Mamy nadzieję ...

Kiedyś oklaskiwany na scenach Pałacu Kultury  w Dabrowie Górniczej ,Pałacu Mieroszewskich w Bedzinie ,muzyk  Piwnicy pod baranami , potrzebuje waszej pomocy .

To Przyjaciel ,mąż , kumpel ,dziadek ,brat ,wujek ,można by tak wymieniać ...

Po prostu teraz ON  potrzebuje wsparcia i pomocy od Was. Moi drodzy , jeśli zechcecie pomóc wesprzeć zbiórkę na ratowanie oka i życia  Michała , to będzie to także pomoc  także  dla mnie , by móc korzystać z rehabilitacji ponieważ moje zdrowie niestety podupada będą cały czas w pogotowiu ,w służbie drugiemu człowiekowi .

Pozwólcie nam nacieszyć się jesienią życia wspólnie z wnuczetami i  rodziną .

To tak niewiele potrzeba by być pełnym miłości i dać coś od siebie dla innych .


Dziękuję to tyle co chciałam napisać .

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Aleksandra Walkowicz - awatar

  Aleksandra Walkowicz

  09.11.18
  09.11.18

  Konsultacje dające nadzieję w historii choroby : w 2017 r-8 hospitalizacji w wciągu roku... - Centrum kardiologii Zabrze -Konsultacja --Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 Poradnia Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Sosnowcu ... -Konsultacja Centrum Onkologii Poradnia Chirurgii Onkologicznej (poradnia Przykliniczna) -Konsultacja Anestezjologiczna Zakład Anestezjologii w Centrum Onkologii-Instytut im .M Skłodowskiej Oddział w Gliwicach -Konsultacja ---Gliwice ---I Klinika Radioterapii Elbląg ---Przychodnia onkologiczna -Centrum Radioterapii Konsultacja z prof.Sergiuszem Nawrockim Kraków ---Instytut Onkologii -Przychodnia Onkologii ODRACZAMY NAPROMIENIENIE RADIOTERAPIĄ !!! MAMY NADZIEJĘ NA URATOWANIE WZROKU I OKA . Dziękuje wszystkim darczyńcom .Wierze w to ę te walkę o uratowanie oka Michała wygramy! Aleksandra Walkowicz

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.10.18
  25.10.18

  życzę powodzenia w zbiórce pieniędzy i nadziei na wyzdrowienie.Niech wszyscy Aniołowie mają Was w opiece

  • Aleksandra Walkowicz - awatar

   Aleksandra Walkowicz - Organizator zbiórki

   25.10.18
   25.10.18

   Bardzo dziękuje ufam że to Aniołowie właśnie pokierowali moją ręką by założyć tutaj konto i dać świadectwo ludzkiej dobroci.Dziękujemy z całego serca:)

Aleksandra Walkowicz - awatar

Aleksandra Walkowicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 33

Aleksandra - awatar
20
Aleksandra
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Justyna Gawron-Strzyzewska - awatar
100
Justyna Gawron-Strzyzewska
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Agaa - awatar
50
Agaa
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij