Zbiórka Życie 25 kotów zagrożone - zdjęcie główne

Życie 25 kotów zagrożone

1 186 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 


Historia jest dramatyczna. To jest ten moment, którego baliśmy się najbardziej. Na początku tego roku przeprowadziliśmy ciężką interwencje. W miejscowości pod Gorzowem było ponad 40 kotów na posesji. 

Właścicielami są starsi ludzie o wielkim sercu. Zabraliśmy wtedy wszystkie chore dorosłe koty i wszystkie kociaki. Ludzie z okolicy ciągle podrzucają im kolejne albo głodne zwierzęta same przychodzą. Obecnie jest tam 25 kotów, dopóki małżeństwo było razem radzili sobie. Było ciężko, ale dawali radę. Niestety przyszła choroba i zabrała Pana J. do szpitala. Jest w bardzo ciężkim stanie. :( 

Pani Irenka została ze wszystkim absolutnie sama. Ma problemy z poruszaniem się, samo nakarmienie tylu kotów jest kłopotliwe. Nie ma jak i za co kupić karmę, nie jest w stanie przynieść kilku puszek, a co dopiero jedzenia dla takiej gromady. Dwójka wolontariuszy była tam w piątek, zawieźliśmy trochę karmy, ale to kropla w morzu potrzeb. Jesteśmy przerażeni.

Zabraliśmy też 3 kociaki w bardzo złym stanie i dorosłego kota Rogalika. Na razie Rogalik czeka w klinice na diagnozę. 

Pani Irenka nie ma za co nakarmić kotów ani wyleczyć. To jest ta sytuacja, w której jest tylko jedna opcja. Musimy jej pomóc, nie widzimy innej możliwości.

Na ten moment musimy zebrać fundusze na paliwo, bo każdy wyjazd to około 70zł. Musimy zebrać też bardzo dużo karmy, aby zabezpieczyć całe stado kotów na zimę. Potrzebujemy też żwirek, bo koty w zimne dni przebywają w domu i muszą mieć gdzie się załatwiać. Zbieramy też pieniądze na leczenie chorych tam kotów. 

Dramat jaki jest na tej posesji jest nie do opisania. I bez Was niestety za wiele nie zdziałamy. 

Błagamy o pomoc  w imieniu 25 kotów i Pani Irenki... nie może zostać z tym wszystkim sama. 

Idą święta, czas odpoczynku  w rodzinnym gronie. Prosimy, otwórzcie swoje serca i razem zawalczmy o koty p. Irenki. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  25.11.2018
  25.11.2018

  Trzymam kciuki żeby się udało!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.2018
  25.11.2018

  Powodzenia !

 • Justyna ulm - awatar

  Justyna ulm

  24.11.2018
  24.11.2018

  Ratujmy kociaki. Każdy zwierzak czy mały czy duży potrzebuje ciepła tak jak czlowiek

1 186 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 44

Martyna - awatar
Martyna
20
Aleksandra Kościesza - awatar
Aleksandra Kościesza
20
Natalia - awatar
Natalia
10
Natalia - awatar
Natalia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotr - awatar
Piotr
100
Maciej Gizejewski - awatar
Maciej Gizejewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patrycja - awatar
Patrycja
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij