Zbiórka Trener kontra śmiertelna choroba - zdjęcie główne

Trener kontra śmiertelna choroba

13 577 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marek Tadeusz Zieliński - awatar

Marek Tadeusz Zieliński

Organizator zbiórki

Jestem przyjacielem Jacka Kitlińskiego. Jacek jest mgr AWF nauczycielem WF ostatnio pracował w szkole średniej. Był trenerem Kadr MZPN roczników 90/91. Miał udział w wychowaniu wielu zawodników z których kilku grało/gra w 1 reprezentacji naszego kraju. Szczęsny, Kupisz, Jankowski, Teodorczyk, Kucharczyk, Możdżeń, Skowron, oraz kilkunastu innych. Wszyscy grają do dziś. W maju zachorował na BSE. O ile rak to nie wyrok, to BSE (zwana potocznie chorobą wściekłych krów) jest wyrokiem. Lekarze w sierpniu określili to na około 3-mce. 

Jacek w tej chwili znajduje się w ośrodku opiekuńczym w Piasecznie. Jest coraz słabszy, wymaga całodobowej opieki. Pobyt w ośrodku jest bardzo drogi i wynosi 10000 zł miesięcznie. Pensja nauczycielska Jacka - czyli około 2700zł - nie wystarcza. Dzieci Jacka pokrywają te wydatki, ale dochodzą inne jak rehabilitacja, leki, badania (długi termin oczekiwania a płatne są od razu) itp, bo NFZ niczego nie refunduje. Po artykule w Onet i PS -  zgłosiła się do nas przedstawicielka pomagam.pl i zaproponowała pomoc. Nigdy nie korzystałem, ale Pani Marta w sprawny sposób przeprowadziła mnie przez rejestrację i jestem.

Drodzy państwo! Jacek jest cudownym człowiekiem. Takim na obecne czasy dinozaurem, który zawsze stawiał dobro dzieci/zawodników na pierwszym miejscu. Nie myślał o sobie i nie dążył nigdy do gromadzenia dóbr.  Uderzyłem na kilku frontach. Możecie pomóc tu, albo trwa też licytacja koszulek wymienionych powyżej zawodników na stronie "Ustrzel koszulkę" na FB. Pomóżmy Jackowi w tych ostatnich (oby nie, ale w Bogu jedynie nadzieja) chwilach jego życia. Marek Zieliński

Przegląd Sportowy: https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/wszystko-w-rekach-boga-straszna-choroba-zabija-polskiego-trenera/v5711mr

Komentarze


 • Kamil Rutka - awatar

  Kamil Rutka

  29.11.2022
  29.11.2022

  Nauczycielem się zostaje , dobrym człowiekiem się jest . Szybkiego powrotu do zdrowia . 🫡

  • Marek Tadeusz Zieliński - awatar

   Marek Tadeusz Zieliński - Organizator zbiórki

   30.11.2022
   30.11.2022

   Dziękuję w imieniu Jacka. Proszę o modlitwę.

 • Jola Mazur z Melbourne - awatar

  Jola Mazur z Melbourne

  11.11.2022
  11.11.2022

  Powodzenia!!

  • Marek Tadeusz Zieliński - awatar

   Marek Tadeusz Zieliński - Organizator zbiórki

   13.11.2022
   13.11.2022

   Dziękujemy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2022
  08.11.2022

  Jacku modlę się za Twój powrót do zdrowia⚽Cuda się zdażają⚽⚽⚽

  • Marek Tadeusz Zieliński - awatar

   Marek Tadeusz Zieliński - Organizator zbiórki

   08.11.2022
   08.11.2022

   Dziękujemy za wsparcie. Niestety Jacek tego nie czyta, ale jak będę u niego w sobotę przekażę Pana modlitwę.

 • Michał Kłos - awatar

  Michał Kłos

  06.11.2022
  06.11.2022

  Jacku walcz ile masz sił, walcz jak zawsze. WIARA CZYNI CUDA.

  • Marek Tadeusz Zieliński - awatar

   Marek Tadeusz Zieliński - Organizator zbiórki

   06.11.2022
   06.11.2022

   Dziękujemy bardzo. Przekażę słowa wsparcia.

13 577 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 161 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marek Tadeusz Zieliński - awatar

Marek Tadeusz Zieliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 161

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata Hoffman - awatar
Małgorzata Hoffman
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Rafał - awatar
Rafał
50
Izabela - awatar
Izabela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Mirek ze Staszowa - awatar
Mirek ze Staszowa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Kamil Rutka - awatar
Kamil Rutka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij