Zbiórka Trenerzy Pomagają - miniaturka zdjęcia

Trenerzy Pomagają

Zbiórka Trenerzy Pomagają - zdjęcie główne

Trenerzy Pomagają

6 840 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać teraz
 
Łukasz Jakóbiak - awatar

Łukasz Jakóbiak

Organizator zbiórki

Inicjatywa #TRENERZYPOMAGAJĄ, a co za tym pierwsza tego typu konferencja on-line w Polsce, narodziła się z intencji wsparcia, pomocy i odpowiedzialności za drugiego człowieka. W ramach akcji przeprowadzona zostanie wyjątkowa konferencja on-line dedykowana wszystkim, którzy pragną rozwijać własną świadomość i nabywać nowe kompetencje. Skierowana jest do wszystkich – do osób starszych i młodszych, pracujących zdalnie i stacjonarnie, szczepionkowców i antyszczepionkowców, etatowców, samozatrudnionych, jak i zatrudniających, którzy w tym trudniejszym dla nas okresie potrzebują wsparcia i motywacji, by działać dalej.

#TRENERZYPOMAGAJĄ to miejsce wzajemnego wsparcia. Topowi trenerzy, podejmując wspólną inicjatywę chcą pomóc i radzić jak pożytecznie wykorzystać obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa. Podzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz dadzą wskazówki na to, jak pokonać obawy przed konsekwencjami, które odczuje nasza gospodarka. 

#TRENERZYPOMAGAJĄ poza wartością merytoryczną dla Was, daje realną pomoc w walce z koronawirusem. W trakcie konferencji on-line przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy na pomagam.pl dla  Wojewódzkiego Szpitala w Tychach, który potrzebuje środków finansowych na leczenie zakażonych pacjentów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aleksandra Majorek - awatar

  Aleksandra Majorek

  28.03.20
  28.03.20

  Piękna Inicjatywa #wartopomagac

 • Marcin - awatar

  Marcin

  28.03.20
  28.03.20

  Niesamowita inicjatywa ; )

 • Żaklina Wiederek - awatar

  Żaklina Wiederek

  28.03.20
  28.03.20

  Łukaszu przepiękna medytacja :) dziękuję!

 • Marcin - awatar

  Marcin

  25.03.20
  25.03.20

  Jedziemy!

6 840 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać teraz
 
Łukasz Jakóbiak - awatar

Łukasz Jakóbiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 146

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Kozłowska - awatar
Sylwia Kozłowska
50
Fabian Borcz - awatar
Fabian Borcz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
<3 <3 - awatar
<3 <3
15
Marzena - awatar
Marzena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przemek - awatar
Przemek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
:-))) - awatar
:-)))
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij