#TrenujeNominuje

2 467 zł  z 2 016 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - awatar

Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki #TrenujeNominuje

#TrenujeNominuje

Tak, to najwyższa pora, by w końcu zabrać się za realizację postanowień noworocznych! 

Jest ich tyle, że nie wiesz od którego zacząć? Podpowiemy!

Weź udział w naszej akcji #TrenujeNominuje i spełnij jedno, ale konkretne postanowienie noworoczne: SPRAW UŚMIECH NA TWARZY INNYCH!

 1. Pokaż swoją aktywność fizyczną nagrywając filmik i wrzucając go na Facebooka/Instagrama/Twittera. Może to być np: poranny trening, rozgrzewka, ulubione ćwiczenie, gra w kosza ze znajomymi! Liczy się każda aktywność sportowa!
 2. Koniecznie oznacz wpis hashtagiem #TrenujeNominuje!
 3. W filmiku nominuj TRZY kolejne osoby, by podzieliły się ze światem swoimi ulubionymi dyscyplinami sportowymi lub ćwiczeniami! Przypomnij, że na wykonanie zadania ma 72h godziny.
 4. Na nagraniu nie zapomnij powiedzieć, że: zostałeś nominowany do challengu #TrenujeNominuje Fundacji TRENUJĘ – POMAGAM oraz kto Cię nominował!
 5. Wspomnij koniecznie o celu akcji i zachęć do przekazania symbolicznej cegiełki na: https://pomagam.pl/trenujenominuje

Kamerki w dłoń! Wszystko zależy od Was. Potrzebujemy zebrać przynajmniej 2016zł! A zbieramy na konkretny cel! (przeczytacie o nim poniżej). Czasu mamy niewiele – jedyne 30 dni.

Nie czekaj – trenuj i nominuj!

Na co zbieramy:

 • Opłacenie treningów sprawnościowych oraz odzieży sportowej dla grupy dzieci z Szczecińskiego Programu Streetworkingu.
 • Opłacenie treningów sztuk walki dla Oskara z Krakowa. 

Treningi sztuk walki dla Oskara z Krakowa

Oskar z Krakowa ma 14 lat. Chciałby trenować sztuki walki. Zajęcia te pomogłyby mu uporać się z nadpobudliwością związaną z zespołem ADHD. Niestety rodziców chłopca nie stać na sfinansowanie zajęć, ponieważ poza Oskarem mają jeszcze troje dzieci. Jego mama zajmuje się dziećmi, tato pracował dorywczo jako pracownik budowlany, jednak w związku z sezonem zimowym, od kilku tygodni pozostaje bez pracy.

Pomimo trudności finansowych, dom rodzinny Oskara emanuje ciepłem i radością. Członkowie rodziny są dla siebie ogromnym wsparciem. Chłopiec potrzebuje zajęć wyładowujących energię, które pomogłyby mu w zwalczaniu trudności wynikających z zespołu nadpobudliwości. Takie intensywne zajęcia sportowe, będą dla niego dużą pomocą i spełnieniem dziecięcego marzenia.

Zdjęcie opisu zbiórki #TrenujeNominuje

Szczeciński Program Streetworkingu:

Projekt wdraża innowacyjny w Szczecinie model pracy profilaktyczno-wychowawczej z  dziećmi i młodzieżą w środowisku otwartym – na ulicach, podwórkach, boiskach oraz innych miejscach ich spotkań. Program zakłada pracę metodą pedagogiki ulicy, w tym organizację Placówki Podwórkowej z ofertą zajęć edukacyjnych, rozwijających zainteresowania, ruchowych oraz w organizowania wyjazdowego wypoczynku dla podopiecznych. W ramach pracy, trwającej od maja 2015 r. ., streetworkerzy utworzyli grupy złożone z najbardziej potrzebujących tego dzieci i młodzieży. Często są to dzieci zagrożone umieszczeniem w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, z rodzin znajdujących się pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie lub znajdujących się pod nadzorem kuratorów. Niektórzy z wychowanków pochodzą z rodzin niepełnych (matki samotnie prowadzące gospodarstwo domowe, które muszą pracować całymi dniami w celu zapewnienia środków do życia) lub są „eurosierotami” (rodzice wyjechali za granicę w celach zarobkowych). Wszystko to sprawia, że dzieciaki te bardzo dużą część swojego czasu wolnego spędzają na podwórku bez dozoru osób dorosłych, często też mają problemy szkolne lub są narażone

Celem, jaki przyświeca nam w treningach jest: rozwinięcie sprawności fizycznej dzieci, poprawienie ich kondycji psychofizycznej, nauka konstruktywnego spędzania czasu oraz odwiedzenie od stosowania używek (bardzo powszechnych w ich środowisku), skorygowanie ewentualnych wad postawy oraz wzmocnienie motywacji dzieci do wysiłku, wytrwałości w dążeniu do celu, a także poprawienie samooceny na skutek poprawy wyglądu fizycznego i indywidualnych osiągnięć.

Dzieciaki czekają na wsparcie!

Nie czekaj! TRENUJ i NOMINUJ!

Zdjęcie opisu zbiórki #TrenujeNominuje

O fundacji

Fundacja TRENUJĘ - POMAGAM to ekipa ludzi kochających wyzwania i dla których nie ma rzeczy  niemożliwych! Jej misją jest promowanie sportu i pomoc innym.

Fundacja TRENUJĘ - POMAGAM została powołana do życia zaledwie 8 miesięcy temu (15 maja 2015 roku), jednak ma na swoim koncie przeprowadzenie już 26 darmowych treningów (ponad 450 osób), 4 treningi na ściance wspinaczkowej (111 osób), 3 maratony  (ponad 50 osób), kurs pierwszej pomocy. Do tej pory przekazała sprzęt sportowy o łącznej wartości ponad 5000 zł, który trafił do Centrum placówek opiekuńczo-wychowawczych św. Ludwiki w Krakowie, placówki opiekuńczo-wychowawczej im. Jana Brzechwy w Krakowie i Rodzinnego domu dziecka w Zakopanem.

Zaplanowane na ostatni czas działania organizacji zostały już zrealizowane. Pozyskano i przekazano fundusze na obóz narciarski dla trójki dzieciaków: ze szkoły podstawowej nr 111 w Krakowie (jedno dziecko) i ze szkoły podstawowej nr 41 w Krakowie (dwoje dzieci). Koszt wyjazdu na obóz sportowy to 2500 zł. Dodatkowo w porozumieniu ze szkółką piłkarską Fundacja zapewniła 8-letniemu chłopcu z ubogiej rodziny możliwość uczestniczenia do czerwca 2016 roku w treningach piłki nożnej. Dzieciaki z Centrum placówek opiekuńczo-wychowawczych św. Ludwiki w Krakowie uczestniczyły dwukrotnie w treningach Szkoły Walki Drwala.

Partnerstwo fundacji z Parkiem Wodnym w Krakowie pozwoliło na wejście dzieciaków z placówki opiekuńczo-wychowawczej im. Jana Brzechwy w Krakowie na basen.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - awatar

  Zbieramy dalej!

  17.02.2016
  17.02.2016

  Kochani, jak widzicie dzięki zaangażowaniu wielu osób udało nam się osiągnąć już ponad 100% minimalnego celu! Jesteście niesamowici, dziękujemy!!

  Jednak nie zwalniamy tempa! Do końca akcji zostało jeszcze kilka dni, pokażmy że stać nas na więcej! Pamiętajcie, że to minimalna kwota, jaką musieliśmy uzbierać, żeby zrealizować nasz cel. Dzieciaków czekających na wsparcie jest jeszcze wiele! Dlatego zbieramy dalej :)

  To, na co przeznaczymy kolejne pieniądze, zależy w znacznym stopniu od kwoty, jaką uda nam się jeszcze uzbierać. Im więcej, tym większą pomoc będziemy mogli zanieść dalej! Dlatego mobilizujcie rodzinę i znajomych, nagrywajcie i wpłacajcie :)

  Obiecujemy, że pieniądze przekażemy na cele statutowe Fundacji - pomoc dzieciom z ubogich rodzin i domów dziecka. Tak więc do dzieła - trenujesz? - Nominujesz! :))

  Zdjęcie aktualizacji 522

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Grzybki - awatar

  Grzybki

  21.02.2016
  21.02.2016

  #trenujepomagam :-)

  • Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - awatar

   Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - Organizator zbiórki

   23.02.2016
   23.02.2016

   Dziękujemy :)

 • marek - awatar

  marek

  21.02.2016
  21.02.2016

  #LubieTo Bardzo! :) Sport + internet + pomoc... Trio doskonałe :) Powodzenia!

  • Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - awatar

   Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - Organizator zbiórki

   23.02.2016
   23.02.2016

   Dzięki :)

 • Akademia - awatar

  Akademia

  14.02.2016
  14.02.2016

  Kibicujemy, żeby jak najszybciej akcja wsparcia się zakończyła i pełna kwota zebrała ! Z tenisowym pozdrowieniem :)

  • Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - awatar

   Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - Organizator zbiórki

   16.02.2016
   16.02.2016

   Dziękujemy :)

 • Asia - awatar

  Asia

  11.02.2016
  11.02.2016

  Sport to najlepsze co przytrafiło się w moim życiu, dajmy więc szansę najmłodszym. Uczmy ich zdrowych nawyków, pomóżmy im spełniać marzenia :)

  • Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - awatar

   Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - Organizator zbiórki

   16.02.2016
   16.02.2016

   Dziękujemy :)

 • Veganowy - awatar

  Veganowy

  07.02.2016
  07.02.2016

  Powodzenia ludzi! Go Vegan :)

  • Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - awatar

   Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - Organizator zbiórki

   08.02.2016
   08.02.2016

   Dzięki BRO!

2 467 zł  z 2 016 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM - awatar

Fundacja TRENUJĘ-POMAGAM

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 83

Marcin - awatar
Marcin
50
Grzybki - awatar
Grzybki
100
marek - awatar
marek
50
@l_rymas - awatar
@l_rymas
21
Monia - awatar
Monia
5
Jan - awatar
Jan
200
Agata - awatar
Agata
10
Michał - awatar
Michał
10
Justyna - awatar
Justyna
170
Daria - awatar
Daria
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij