Zbiórka Ratujmy TRIALTEAM GRODZISK - miniaturka zdjęcia

Ratujmy TRIALTEAM GRODZISK

Zbiórka Ratujmy TRIALTEAM GRODZISK - zdjęcie główne

Ratujmy TRIALTEAM GRODZISK

1 301 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Dart Bart - awatar

Dart Bart

Organizator zbiórki

Ze względu na wirusa nasz klub TRIALTEAM GRODZISK jest teraz w rozpaczliwej sytuacji. Musieliśmy zawiesić działanie szkółki trialu, która była w tej okolicy jedynym miejscem gdzie dzieci i młodzież mogła trenować pod okiem doświadczonego trenera, doskonalić się w tej dyscyplinie sportowej. Zostały wstrzymane wszystkie publiczne konkursy i dotacje, które do tej pory pomagały utrzymać naszą inicjatywę. Bez Waszej pomocy stracimy wynajmowaną halę treningową, stracimy szkółkę a młodzi zawodnicy swoje miejsce do treningów. Nasze wcześniej zgromadzone środki właśnie się skończyły :( Pomóżcie, potrzebujemy 20.000zł żeby przetrwać. 

Prosimy państwa o wsparcie naszego klubu, w końcu sport to zdrowie 🙂

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 301 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Dart Bart - awatar

Dart Bart

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jacek Jarząbek - awatar
Jacek Jarząbek
100
17cm_i_gruby - awatar
17cm_i_gruby
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz Bożek - awatar
Mateusz Bożek
20
Muflon Mateusz Przychodzień - awatar
Muflon Mateusz Przychodzień
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pampi - awatar
Pampi
20
Stanislaw Szlaga - awatar
Stanislaw Szlaga
100
MocneStrony - awatar
MocneStrony
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij