Zbiórka Nowy Tron dla Brana Kalekiego - zdjęcie główne

Nowy Tron dla Brana Kalekiego

1 161 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Schab - awatar

Łukasz Schab

Organizator zbiórki

Jeśli tu trafiłeś tzn. że też czujesz pustkę po ostatnim odcinku Gry o tron! Kilka wątków pozostawia wiele do życzenia, jednak mnie najbardziej zastanowił wybór Brana na nowego władcę. Jestem praktycznie pewien, że przedstawiciele rodów poszli na łatwiznę, i wiedząc że Żelazny Tron rozpuścił się w ogniu Drogona, wybrali władcę… z własnym tronem. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, drogi wędrowcze, ale nikt nie poruszał kwestii odbudowy tego mebla dla króla! To jawna dyskryminacja!  Biorąc pod uwagę, że starszym nad monetą został ser Bronn znad Czarnego Nurtu, dla którego priorytetem jest odbudowa domów uciech w Królewskiej Przystani, wszystko wskazuje na to, że Bran nie opuści swojego drewnianego bolidu! Jako fan GoT nie mogę pozostać temu obojętny, więc wzywam ludy wszystkich królestw do wsparcia zbiórki na odbudowę Żelaznego Tronu dla króla Brana Kalekiego! Aby nowy władca również mógł zasiąść na tronie, a raczej chyba odpowiedniejsze w jego przypadku będzie stwierdzenie przesiąść się na tron. Syn Neda Starka wiele przeszedł, więc zasługuje na porządną miejscówkę z podgrzewanym siedziskiem (przyda się gdyby chciał odwiedzić dom w Winterwell) oraz oponami terenowymi, aby mógł bez problemu pokonywać kostkę brukową w Królewskiej Przystani.

              ***** John nie zdążył wpłacić bo za murem nie ma dostępu do Internetu. *****

Środki ze zbiórki zostaną przekazane na potomków rodu Brana, współczesnych wojowników… koszykarzy na wózkach z dalekiej Północy- z Olsztyna mieszkających przy Wielkim Murze- granica z Kaliningradem.  Zawodnicy AKS OSW Olsztyn to ludzie o odważnych i walecznych sercach, którzy dzielnie bronią honoru Północy, jednak z racji braku sprzętu, mają szanse zbliżone to tych jakie miała Lyanna Mormont w starciu z Olbrzymem!

Powiedz Aj tej inicjatywie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • wierna fanka - awatar

  wierna fanka

  24.05.19
  24.05.19

  niech mu się dobrze siedzi.. :)

 • Ned dla Syna. - awatar

  Ned dla Syna.

  23.05.19
  23.05.19

  Dla potomków wszystko

1 161 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Schab - awatar

Łukasz Schab

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Artur Grodkiewicz - awatar
Artur Grodkiewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
no name - awatar
no name
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Włodarczyk - awatar
Karolina Włodarczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Podzielę się. Bronn - awatar
Podzielę się. Bronn
20
I chcę Was widzieć w mieście Kraka - awatar
I chcę Was widzieć w mieście Kraka
50
Tomasz Wenc - awatar
Tomasz Wenc
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij