Zbiórka Pożar zniszczył miejsce pracy - zdjęcie główne

Pożar zniszczył miejsce pracy

24 647 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Przygucki - awatar

Tomasz Przygucki

Organizator zbiórki

Wiosna to czas odrodzenia, nowego początku, nadziei. W ciągu jednej nocy dla nas stała się jednak tego całkowitym zaprzeczeniem. 

Jesteśmy łódzkim start-upem, produkującym ekologiczne skutery i rowery elektryczne. Działamy z pasją, chcąc dać ludziom nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych środków transportu. Okres dynamicznego rozwoju został wyhamowany przez pandemię koronawirusa. Nie poddaliśmy się jednak, wciąż rozwijając nowe pomysły i wprowadzając na rynek innowacyjne produkty. Nie zwolniliśmy przy tym ani jednej osoby! Wierząc w to, że wraz z końcem pandemii wyjdziemy na prostą, ciężko pracowaliśmy. Rok po pierwszym lockdownie po raz kolejny przeżyliśmy mocne zderzenie z rzeczywistością, ponieważ w przedświątecznym tygodniu serce naszej firmy zniszczył pożar.

Showroom, zaplecze badawczo-rozwojowe, serwis urządzeń i część biurowo-handlowa – w ciągu jednej nocy wszystko to po prostu zniknęło. Nie mamy gdzie pracować!!! Nie jesteśmy w stanie ani tworzyć nowych, ani testować obecnych produktów, o ich prezentowaniu klientom nie wspominając. Jesteśmy u progu sezonu, czyli w momencie, w którym powinniśmy ruszyć ze sprzedażą. To dla nas być albo nie być, dlatego postanowiliśmy utworzyć zbiórkę na odbudowę naszego miejsca pracy. Jeśli nie podejmiemy błyskawicznych działań, ten sezon może okazać się ostatnim. Wiemy jak ciężki jest to czas dla wszystkich, ale wierzymy też w siłę ludzkiej solidarności.

Potrzebujemy specjalistycznej usługi czyszczącej, wymiany szyb, które popękały w wyniku pożaru, naprawy ścian, sufitu oraz podłogi. Nie jesteśmy w stanie skorzystać w tym zakresie z pomocy ubezpieczyciela. Większą część prac zrealizujemy sami, przy ogromnej pomocy pracowników i przyjaciół. Wydatki pokrywamy z własnych pieniędzy, jednak nie będziemy w stanie pokryć wszystkich kosztów. Właśnie dlatego uruchomiliśmy zbiórkę na podstawowe rzeczy i działania remontowe, niezbędne do tego, abyśmy mogli dalej działać. Biorąc w niej udział, pomagasz nam przetrwać.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Witold Banaś - Rotary Club Reymont - awatar

  Witold Banaś - Rotary Club Reymont

  09.04.2021
  09.04.2021

  Życzę szybkiego usunięcia szkód i powrotu do normalnego działania. Z rotariańskim pozdrowieniem. Witek Banaś.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.04.2021
  07.04.2021

  Pomagamy...

 • DarekH - awatar

  DarekH

  06.04.2021
  06.04.2021

  Kilka lat temu również w ciągu kilku minut straciłem mój warsztata pracy to okropne uczucie, lecz znaleźli sie obok mnie ludzie, czego nie ukrywam nawet sie nie spodziewałem pomogli mi w najgorszym momencie. To pozwoliło powoli odbudować sie. Życze duzo wiary w Siebie i nnych ludzi

 • Marek Górecki - awatar

  Marek Górecki

  06.04.2021
  06.04.2021

  Powodzenia 🤗

 • Mateusz Balon - awatar

  Mateusz Balon

  06.04.2021
  06.04.2021

  Powodzenia

24 647 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Przygucki - awatar

Tomasz Przygucki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 121

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marek P. - awatar
Marek P.
50
Galoneq - awatar
Galoneq
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij