Zbiórka Trzęś Łbem Kontratakuje! - zdjęcie główne

Trzęś Łbem Kontratakuje!

811 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Lucjan Meller - awatar

Lucjan Meller

Organizator zbiórki

PAWAROTA Radio, Grodziska Kolej Drezynowa, Aperte oraz Concepto zapraszają na trzecią edycję Trzęś Łbem Party. W tym roku czeka nas moc atrakcji takich jak: darmowe przejazdy drezyną, pokaz filmów krótkometrażowych, ognisko, giełda płyt używanych, dwie kapele na żywo oraz muzyka mechaniczna grana przez DJów PAWAROTA Radio. Impreza jak zwykle darmowa. Przynieście piknik (jadło i napitki).

W tym roku po raz pierwszy prosimy Was (uczestników i ludzi dobrej woli) o finansowe wsparcie naszej imprezy. Zwiększamy ilość atrakcji, co wiąże się ze wzrostem kosztów i oprócz kaski zebranej od naszych wspaniałych sponsorów liczymy także na Wasze wsparcie. Każda złotówka się liczy!

Aktualizacje


  • Lucjan Meller - awatar

    ŻÓŁTE KALENDARZE na Trzęś Łbem Party!

    26.05.2016
    26.05.2016

    UWAGA! Potwierdzona wiadomość. Rewelacyjny zespół ŻÓŁTE KALENDARZE zaszczyci swoim występem nasza imprezę!!!

811 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Lucjan Meller - awatar

Lucjan Meller

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Mariusz - awatar
Mariusz
20
Bartłomiej - awatar
Bartłomiej
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
1
krzysztof - awatar
krzysztof
60
Bartłomiej - awatar
Bartłomiej
150
Witold - awatar
Witold
50
Paweł - awatar
Paweł
50
Kamil - awatar
Kamil
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anna - awatar
Anna
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij