
Kochani!Urodziny to wyjątkowy czas dla każdego dziecka...czekają na ten dzień długo, marzą o pięknym prezencie, wspaniałej zabawie urodzinowej. Czas wymarzony, wyczekany...Niestety nie dla każdego dziecka. Wciąż wiele jest dzieci, które tego dnia nie obchodzą.Czasami rodziców nie stać nawet na najdrobniejszy prezent, czasem ten dzień nie jest ważny dla nikogo...Chcemy odczarować ten dzień!Każdego miesiąca ofiarujemy wymarzony prezent dla 2 dzieciaków...Chcemy pokazać że dziecko jest ważne, że ten dzień jest ważny!Że to Jego dzień!Dzieciństwo mija szybko, nie mamy czasu do stracenia!
Dziękuję!!
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!