Zbiórka Na nowy wodociąg dla Rod  Jaśmin - miniaturka zdjęcia

Na nowy wodociąg dla Rod Jaśmin Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na nowy wodociąg dla Rod  Jaśmin - zdjęcie główne

Na nowy wodociąg dla Rod Jaśmin

90 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jurkiewicz - awatar

Sylwia Jurkiewicz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.                                                Nazywam się Sylwia jestem członkiem zarządu Rod Jaśmin w Zabrzu. Obecnie naszym piorytetem jest wymiana starej 60-letniej instalacji wodnej na naszym ogrodzie. Niestety jesteśmy ograniczeni finansowo (jest nas tylko 114 działkowców).  W tamtym roku wymieniliśmy całą instalację elektryczną co pochłonęło cały nasz budżet. Instalacja wodna cały czas działa przeciwko nam serwując nam awarię za awarią. Za zebrane pieniądze plus własne środki moglibyśmy wymienić całą starą przysparzającą kłopotów nam i działkowcą instalację. Bardzo proszę o wsparcie finansowe. Każda złotówka przybliży nas do realizacji zamierzenia na które nas jako ogród w obecnej chwili nie stać. Za każdą wpłatę będziemy bardzo wdzięczni. Z racji że na naszym ogrodzie jest przewaga emerytów też nie możemy przeprowadzić jakieś większej zbiórki na nowy wodociąg. Z góry wszystkim darczyńcą dziękuję. Pozdrawiam Sylwia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
90 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jurkiewicz - awatar

Sylwia Jurkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Beti i Rafał - awatar
Beti i Rafał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Wideł - awatar
Anna Wideł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij