Alan Migoń - awatar

Alan Migoń

Organizator zbiórki

Mam na imię Alan, jestem początkującym artystą i filozofem, który żyje całkowicie swoją pasją i twórczością, i z nimi właśnie chce wiązać swoją przyszłość.  Pomimo wielu przeciwności losu, z którymi zmagam się od czasów szkolnych, walczę aby spełniać swoje marzenia (od dziecka chciałem pisać) i zaistnieć w wymagającym  świecie artystycznym i literackim. 

Na drodze do osiągnięcia wymarzonego celu stoi przede wszystkim mój stan zdrowia. Niestety od lat cierpię na ponure neurozy i zaburzenia osobowości (lekarz błędnie zdiagnozował u mnie w młodym wieku schizofrenię, a w skutek wieloletniego zażywania silnych leków neuroleptycznych musiałem znosić efekty uboczne; jak senność i trudności z koncentracją, przez co dwukrotne rozpoczęcie studiów, pomimo najlepszych ocen wykładowców, zakończyło się niepowodzeniem, co jedynie potęgowało problemy) Przez zaburzenia pomimo moich usilnych starań jestem w dużym stopniu odgrodzony  od świata, utrudniają one działanie i normalne, szczęśliwe życie.

Pomimo to praca pochłaniała i pochłania mnie bez reszty. Nie przestawałem pisać, aż wreszcie jesienią bieżącego roku nastąpił gwałtowny zwrot w moim życiu! Znalazłem wydawcę, który zainteresował się opublikowaniem mojej twórczości, dzięki czemu w listopadzie bieżącego roku na półki do księgarni trafił mój tom poetycki „Wieniec i burza”.  To dało mi duży zastrzyk pozytywnej energii i motywacji do działania!

12 grudnia organizuję wieczór poetycki połączony z wykładem filozoficznym, na który oczywiście zapraszam wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie będzie miało miejsce o godzinie 18:00 w klubokawiarni Pożyteczna przy ul. Nowy Świat w Warszawie, lecz nie odbędzie się bez Waszej pomocy! Ten wieczór jest dla mnie bardzo ważny.  

Moje zdolności do pracy i zarobku są ograniczone ze względu na zalecenie hospitalizacji i podjęcia dalszego leczenia w trybie dziennym, a z organizacją takiego eventu wiąże się wiele kosztów, które muszę ponieść z własnej kieszeni.

Pozostałe środki ze zbiórki mam zamiar przeznaczyć na dalszy rozwój swojej działalności, dopóki moja sytuacja się nie ustabilizuje. 

Obecnie pracuję nad projektami przygodowej powieści fantastyczno-filozoficznej (tworzę swój świat fantasy wzorując się na Tolkienie), dramatem wyrastającym z tradycji romantyzmu oraz  kolejnymi tomami poetyckimi i przede wszystkim - wielkim dziełem filozoficznym, o którym będę mówił.

Będę wdzięczny za każdą pomoc! Dla Darczyńców przewidziana nagroda i podarunek - egzemplarz książki z podpisem autora.

Strona wydarzenia:

https://web.facebook.com/events/196976074196167/


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • www.idzpodprad.pl - awatar

    www.idzpodprad.pl

    22.09.18
    22.09.18

    „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

Alan Migoń - awatar

Alan Migoń

Organizator zbiórki

Wpłaty - 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
35
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
#POLEXIT - awatar
1
#POLEXIT
www.idzpodprad.pl - awatar
1
www.idzpodprad.pl
Justyna Mazur - awatar
1 000
Justyna Mazur
Sara Pikhard - awatar
20
Sara Pikhard
Mariusz - awatar
70
Mariusz
Agnieszka Wiszowaty - awatar
50
Agnieszka Wiszowaty
Pan Jinks - awatar
70
Pan Jinks

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij