Zbiórka Turnus rehabilitacyjny dla Brata - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny dla Brata

Zbiórka Turnus rehabilitacyjny dla Brata - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny dla Brata

1 424 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać teraz
 
Gosia Milka - awatar

Gosia Milka

Organizator zbiórki


Witam wszystkich, którzy właśnie to czytają i chcą pomóc :)
Postanowiłam założyć zbiórkę dla mojego brata Damiana. Zbieramy pieniążki na wrześniowy turnus rehabilitacyjny w Zabajce 2 w Złotowie :D


Damian to 18-letni młody mężczyzna, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe postać spastyczna (nie chodzi i nie mówi). Od kilku lat zmaga się także z ciągle postępującym skrzywieniem kręgosłupa. Tylko dzięki stałej rehabilitacji jesteśmy w stanie zahamować rozwój choroby. Największe postępy Damian robi na specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych, których cena niestety przewyższa nasze możliwości. Koszt               2- tygodniowego turnusu to około 6000 zł.

Damian to na co dzień wesoły i uśmiechnięty chłopak z pasjami. Uwielbia gry komputerowe, w które potrafi godzinami grać ( do jego ulubionych gier należą Fifa 17, Call of duty, Wiedźmin 3). Jego drugą pasją jest sport. Jest zapalonym kibicem tenisa, siatkówki i piłki ręcznej. Damian uwielbia także grać w karty i gry planszowe oraz oglądać filmy akcji.
Damiana jednym z większych marzeń jest zobaczyć mecz tenisa na żywo. :)

Damian urodził się zdrowy, a po 8 miesiącu zaczął się regres jego umiejętności. Jak miał roczek zmarł nasz tata. Mama musiała samotnie wychować piątkę dzieci. Nie mogła podjąć pracy ze względu na małe dzieci i niepełnosprawność Damiana. Łatwo nie było i dzisiaj też tak nie jest. Mieszkamy na 4 piętrze bez windy. Wyjście z Damianem na dwór przy jego wzroście (ok. 165 cm) i wadze (ok. 45 kg) jest praktycznie niemożliwe. Utrzymujemy się tylko z renty i zasiłków. Damiana rehabilitacja w domu opłacana jest dzięki fundacjom. Mieszkanie nie jest przystosowane pod jego niepełnosprawność. Z kolejnymi latami opieka nad Damianem sprawia coraz większe trudności. Jednak nieustannie walczymy o Jego przyszłość.

Oprócz specjalistycznej rehabilitacji Brat potrzebuje także turnusów.
Co daje Damianowi taki turnus?
Przede wszystkim specjalistyczna, wielogodzinna rehabilitacja na wysokim poziomie. W Zabajce 2 byliśmy dwa razy na turnusie w styczniu 2015 roku i czerwcu 2016 roku dzięki pomocy fundacji i wpłatach darczyńców. Przez 2 tygodnie Damian pracował ciężej niż kiedykolwiek. Świetna kadra rehabilitantów i mobilizacja Damiana sprawiły, że zrobił on ogromne postępy. Zauważyć się dało mniejsze napięcie mięśni, zmniejszenie przykurczy i ogólny rozwój psycho - społeczny. Przez pół roku po turnusie Damian nie skarżył się na ból pleców, który teraz uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Turnus to jedyna szansa na tak duży progres i spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Brat na wspomnienie o Zabajce 2 jest gotowy pakować torby i jechać, dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc

Za każdą darowiznę serdecznie dziękujemy i wysyłamy moc pozytywnej energii. :)


Więcej informacji na stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/razemdlaDamiana/Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.04.20
  11.04.20

  Życzę zdrowia i powodzenia. Super mieć taką Siostrę. Trzymajcie się!!

 • Hoxfort - awatar

  Hoxfort

  06.06.17
  06.06.17

  Chciało się dać gdzieś suba, no ale cóż. Tak bardziej można wesprzeć :) Zawsze mała cegiełka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.17
  24.05.17

  Pomaganie jest fajne... Sprawcie by Damian mógł pojechać na turnus.

 • Gacu - awatar

  Gacu

  19.05.17
  19.05.17

  Trzymaj się

  • Gosia Milka - awatar

   Gosia Milka - Organizator zbiórki

   19.05.17
   19.05.17

   Dziękujemy bardzo za wsparcie !! :)

 • RdkGG - awatar

  RdkGG

  19.05.17
  19.05.17

  -> FIFA <-

  • Gosia Milka - awatar

   Gosia Milka - Organizator zbiórki

   19.05.17
   19.05.17

   Bardzo dziękujemy za wsparcie :D

1 424 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać teraz
 
Gosia Milka - awatar

Gosia Milka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julka - awatar
Julka
2
lubię Milkę <3 - awatar
lubię Milkę <3
100
Karolina ;) - awatar
Karolina ;)
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Hoxfort - awatar
Hoxfort
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij