Zbiórka Turnus rehabilitacyjny dla Brata - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny dla Brata Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Turnus rehabilitacyjny dla Brata - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny dla Brata

1 424 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Milka - awatar

Gosia Milka

Organizator zbiórki


Witam wszystkich, którzy właśnie to czytają i chcą pomóc :)
Postanowiłam założyć zbiórkę dla mojego brata Damiana. Zbieramy pieniążki na wrześniowy turnus rehabilitacyjny w Zabajce 2 w Złotowie :D


Damian to 18-letni młody mężczyzna, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe postać spastyczna (nie chodzi i nie mówi). Od kilku lat zmaga się także z ciągle postępującym skrzywieniem kręgosłupa. Tylko dzięki stałej rehabilitacji jesteśmy w stanie zahamować rozwój choroby. Największe postępy Damian robi na specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych, których cena niestety przewyższa nasze możliwości. Koszt               2- tygodniowego turnusu to około 6000 zł.

Damian to na co dzień wesoły i uśmiechnięty chłopak z pasjami. Uwielbia gry komputerowe, w które potrafi godzinami grać ( do jego ulubionych gier należą Fifa 17, Call of duty, Wiedźmin 3). Jego drugą pasją jest sport. Jest zapalonym kibicem tenisa, siatkówki i piłki ręcznej. Damian uwielbia także grać w karty i gry planszowe oraz oglądać filmy akcji.
Damiana jednym z większych marzeń jest zobaczyć mecz tenisa na żywo. :)

Damian urodził się zdrowy, a po 8 miesiącu zaczął się regres jego umiejętności. Jak miał roczek zmarł nasz tata. Mama musiała samotnie wychować piątkę dzieci. Nie mogła podjąć pracy ze względu na małe dzieci i niepełnosprawność Damiana. Łatwo nie było i dzisiaj też tak nie jest. Mieszkamy na 4 piętrze bez windy. Wyjście z Damianem na dwór przy jego wzroście (ok. 165 cm) i wadze (ok. 45 kg) jest praktycznie niemożliwe. Utrzymujemy się tylko z renty i zasiłków. Damiana rehabilitacja w domu opłacana jest dzięki fundacjom. Mieszkanie nie jest przystosowane pod jego niepełnosprawność. Z kolejnymi latami opieka nad Damianem sprawia coraz większe trudności. Jednak nieustannie walczymy o Jego przyszłość.

Oprócz specjalistycznej rehabilitacji Brat potrzebuje także turnusów.
Co daje Damianowi taki turnus?
Przede wszystkim specjalistyczna, wielogodzinna rehabilitacja na wysokim poziomie. W Zabajce 2 byliśmy dwa razy na turnusie w styczniu 2015 roku i czerwcu 2016 roku dzięki pomocy fundacji i wpłatach darczyńców. Przez 2 tygodnie Damian pracował ciężej niż kiedykolwiek. Świetna kadra rehabilitantów i mobilizacja Damiana sprawiły, że zrobił on ogromne postępy. Zauważyć się dało mniejsze napięcie mięśni, zmniejszenie przykurczy i ogólny rozwój psycho - społeczny. Przez pół roku po turnusie Damian nie skarżył się na ból pleców, który teraz uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Turnus to jedyna szansa na tak duży progres i spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Brat na wspomnienie o Zabajce 2 jest gotowy pakować torby i jechać, dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc

Za każdą darowiznę serdecznie dziękujemy i wysyłamy moc pozytywnej energii. :)


Więcej informacji na stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/razemdlaDamiana/Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.04.2020
  11.04.2020

  Życzę zdrowia i powodzenia. Super mieć taką Siostrę. Trzymajcie się!!

 • Hoxfort - awatar

  Hoxfort

  06.06.2017
  06.06.2017

  Chciało się dać gdzieś suba, no ale cóż. Tak bardziej można wesprzeć :) Zawsze mała cegiełka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.2017
  24.05.2017

  Pomaganie jest fajne... Sprawcie by Damian mógł pojechać na turnus.

 • Gacu - awatar

  Gacu

  19.05.2017
  19.05.2017

  Trzymaj się

  • Gosia Milka - awatar

   Gosia Milka - Organizator zbiórki

   19.05.2017
   19.05.2017

   Dziękujemy bardzo za wsparcie !! :)

 • RdkGG - awatar

  RdkGG

  19.05.2017
  19.05.2017

  -> FIFA <-

  • Gosia Milka - awatar

   Gosia Milka - Organizator zbiórki

   19.05.2017
   19.05.2017

   Bardzo dziękujemy za wsparcie :D

1 424 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Milka - awatar

Gosia Milka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julka - awatar
Julka
2
lubię Milkę <3 - awatar
lubię Milkę <3
100
Karolina ;) - awatar
Karolina ;)
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Hoxfort - awatar
Hoxfort
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij