Zbiórka Turnus rehabilitacyjny dla Jurka - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny dla Jurka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Turnus rehabilitacyjny dla Jurka - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny dla Jurka

861 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wiesia Chachlowska-Ochałek - awatar

Wiesia Chachlowska-Ochałek

Organizator zbiórki

Cześć kochani, nazywam się Wiesia, zbiórkę pieniędzy utworzyłam dla mojego kochanego braciszka Jurka Chachlowskiego ❤❤❤

Wspólnie z rodzicami Grażyną i Waldkiem będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Dziekujemy ❤❤❤

Przekazując 1 ZŁOTÓWKĘ wspierasz rehabilitację Jurka.
Pieniądze te zostaną w całości przeznaczone na  turnus rehabilitacyjny oparty na METODZIE THERASUIT, na który Jurek pojedzie w tym roku.

Przekazanie 1 ZŁOTÓWKI  doskonale udowadnia, że czasami wystarczy naprawdę niewiele, by uczynić coś wyjątkowego ❤❤❤

KILKA SŁÓW O JURKU :
Jurek cierpi na Dzieciece Porazenie Mózgowe - ma niedowład kończyn dolnych i górnych, całkowite zaburzenie mowy.
Jest bardzo mądrym chłopcem rozumie wszystko co się do niego mówi i odpowiada po swojemu (kiwa głową nie i mówi yyyy czyli tak)
Uwielbia muzykę, ROCK to jego żywioł Deep Purple, Led Zeppelin...
Uczęszcza do Dziennego Ośrodka- Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi w Sławnie w którym codziennie jest rehabilitowany, jednak rehabilitacja często daje bardzo powolne postępy. 

I dlatego bardzo chcemy pomóc Jurkowi poprzez wysłanie go na Turnus rehabilitacyjny z wykorzystaniem kombinezonów THERASUIT
W wielu przypadkach Osoby Cierpiące na Dzieciecie Porażenie Mózgowe, które skorzystały z tej metody, wstały na NOGI !!
Koszt jednego turnusu rehabilitacyjnego wynosi około 3.000 zł, a dopiero kilka daje efekty.
A więc możemy pomóc Jurkowi zmienić życie !!
Do dzieła💪💪💪 ❤❤❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
861 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wiesia Chachlowska-Ochałek - awatar

Wiesia Chachlowska-Ochałek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Michał - awatar
Michał
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Damian Stryjewski - awatar
Damian Stryjewski
111
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sandra Błaszczyk-Jakubowska - awatar
Sandra Błaszczyk-Jakubowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij