Zbiórka Turnus dla Mareczka - zdjęcie główne

Turnus dla Mareczka

180 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Kluge - awatar

Łukasz Kluge

Organizator zbiórki

Mareczek zbiera pieniążki na turnus rehabilitacyjny.

Marek urodził się 12.05.2010r. z wrodzonym wodogłowiem, przepukliną oponowo-mózgową i porażeniem dziecięcym. Wymaga ciągłego leczenia i rehabilitacji.

Zdjęcie opisu zbiórki Turnus dla Mareczka

...

Mimo przeciwności losu dzielnie uczęszczam do przedszkola. Tam nabieram nowych umiejętności i bawię się z rówieśnikami.. Zachowuję się jak każdy przedszkolak, tylko że mam problemy ze zdrowiem i nie chodzę :(

Zdjęcie opisu zbiórki Turnus dla Mareczka

Rehabilitacja jest dla mnie ważna...

Każda godzina ćwiczeń to malutki krok do przodu, a może nawet krok do samodzielności. Moja Mamusia stara się jak tylko może nauczyć mnie jak najwięcej, tylko że potrzebna jest Nam też pomoc specjalistów. Dlatego co roku staramy się wyjeżdżać na Turnusy. Niestety koszt takiego turnusu to ponad 5000 zł. Pomożesz Nam zebrać potrzebną kwotę? Liczymy na Ciebie. :)

Zdjęcie opisu zbiórki Turnus dla Mareczka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • mewa - awatar

  mewa

  16.06.2016
  16.06.2016

  dużo zdrowia!!!

 • Gabi - awatar

  Gabi

  12.06.2016
  12.06.2016

  Zdrowia.. :)

 • Mirka - awatar

  Mirka

  11.06.2016
  11.06.2016

  Dużo zdrówka:-)

180 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Kluge - awatar

Łukasz Kluge

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

mewa - awatar
mewa
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Gabi - awatar
Gabi
40
Mirela - awatar
Mirela
10
Mirka - awatar
Mirka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij