Zbiórka Turnus w zabajce - zdjęcie główne

Turnus w zabajce

71 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotrek Gójski - awatar

Piotrek Gójski

Organizator zbiórki

Mam na imię Piotr,Mam 28lat od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce.W związku z chorobą jestem niepełnosprawny i poruszam się na wózku inwalidzkim.,Moim celem jest stanąć na nogi o własnych siłach, ale aby to osiągnąć od lat jeżdżę na turnusy rehabilitacyjne do różnych  ośrodków  rehabilitacyjnych.Od 2003 roku uczęszczam na turnusy rehabilitacyjne do Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji Zabajka w Stawnicy K/Złotowa koszt 1 turnusu to 6100 zł a należałoby odbyć 3_4 turnusy w roku.Zabiegi w których uczestniczę to np. Kinezyterapia ,Hipoterapia,Hydroterapia,Terapia zajęciowa i wiele innych zabiegów.Właśnie dzięki turnusom w Zabajce  udało mi się po raz 1 stanąć o kulach ale potrzebna jest dalsza rehabilitacja .

Więc proszę dobrych ludzi o pomoc w zbiórce środków na rehabilitację 


Jestem również podopiecznym fundacji Fundacja pomocy osobom niepełnosprawnym Słoneczko 

Chętni mogą również wpłacać darowiznyna konto fundacji. W tytule przelewu wpisujemy _Na leczenie i rehabilitację Piotra Gòjskiego 20/G

Można również pomagać przekazując swój 1%podatku;

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym  Słoneczko 

Stawnica 33

77_400 Złotów

W celu szczegółowym wpisujemy:

1% podatku na leczenie rehabilitację Piotr Gòjski 20/G

KRS: 0000186434

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Piotrek Gójski - awatar

  Piotrek Gójski

  30.12.2018
  30.12.2018

  Wszystkim osobom które pomogą w zbiórce na moją rehabilitację Z góry serdecznie dziękuję

Komentarze


 • Robert Roszkowski - awatar

  Robert Roszkowski

  01.01.2019
  01.01.2019

  Trzymam kciuki abyś zebrał ta kase;) Piona Piotrek !! Głowa do góry.

  • Piotrek Gójski - awatar

   Piotrek Gójski - Organizator zbiórki

   01.01.2019
   01.01.2019

   Dzięki serdeczne szczęśliwego nowego roku

71 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotrek Gójski - awatar

Piotrek Gójski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Robert Roszkowski - awatar
Robert Roszkowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij