Zbiórka Turnus w zabajce - miniaturka zdjęcia

Turnus w zabajce

Zbiórka Turnus w zabajce - zdjęcie główne

Turnus w zabajce

71 zł z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Piotrek Gójski - awatar

Piotrek Gójski

Organizator zbiórki

Mam na imię Piotr,Mam 28lat od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce.W związku z chorobą jestem niepełnosprawny i poruszam się na wózku inwalidzkim.,Moim celem jest stanąć na nogi o własnych siłach, ale aby to osiągnąć od lat jeżdżę na turnusy rehabilitacyjne do różnych  ośrodków  rehabilitacyjnych.Od 2003 roku uczęszczam na turnusy rehabilitacyjne do Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji Zabajka w Stawnicy K/Złotowa koszt 1 turnusu to 6100 zł a należałoby odbyć 3_4 turnusy w roku.Zabiegi w których uczestniczę to np. Kinezyterapia ,Hipoterapia,Hydroterapia,Terapia zajęciowa i wiele innych zabiegów.Właśnie dzięki turnusom w Zabajce  udało mi się po raz 1 stanąć o kulach ale potrzebna jest dalsza rehabilitacja .

Więc proszę dobrych ludzi o pomoc w zbiórce środków na rehabilitację 


Jestem również podopiecznym fundacji Fundacja pomocy osobom niepełnosprawnym Słoneczko 

Chętni mogą również wpłacać darowiznyna konto fundacji. W tytule przelewu wpisujemy _Na leczenie i rehabilitację Piotra Gòjskiego 20/G

Można również pomagać przekazując swój 1%podatku;

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym  Słoneczko 

Stawnica 33

77_400 Złotów

W celu szczegółowym wpisujemy:

1% podatku na leczenie rehabilitację Piotr Gòjski 20/G

KRS: 0000186434

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Piotrek Gójski - awatar

  Piotrek Gójski

  30.12.18
  30.12.18

  Wszystkim osobom które pomogą w zbiórce na moją rehabilitację Z góry serdecznie dziękuję

Komentarze


 • Robert Roszkowski - awatar

  Robert Roszkowski

  01.01.19
  01.01.19

  Trzymam kciuki abyś zebrał ta kase;) Piona Piotrek !! Głowa do góry.

  • Piotrek Gójski - awatar

   Piotrek Gójski - Organizator zbiórki

   01.01.19
   01.01.19

   Dzięki serdeczne szczęśliwego nowego roku

71 zł z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Piotrek Gójski - awatar

Piotrek Gójski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Robert Roszkowski - awatar
Robert Roszkowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij