Zbiórka Walczymy z rakiem mojej mamy! - miniaturka zdjęcia

Walczymy z rakiem mojej mamy! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walczymy z rakiem mojej mamy! - zdjęcie główne

Walczymy z rakiem mojej mamy!

14 077 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Alisa Makarenko - awatar

Alisa Makarenko

Organizator zbiórki

Nazywam się Alisa Makarenko. 4 lata temu dostałam zaproszenie na egzamin wstępny do Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończyłam studia magisterskie specjalności choreografia i teoria tańca z wyróżnieniem. Stwierdziłam, że chcę zostać w Polsce, żeby odwdzięczyć za swoje wykształcenie i wsparcie. Stwierdziłam, że muszę jeszcze coś zrobić dla swojego drugiego domu. Teraz pracuję jako choreograf przy spektaklach w różnych teatrach dramatycznych, występuję na różnych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych, prowadzę warsztaty ruchowe dla wszystkich chętnych. 

Jestem przyzwyczajona liczyć tylko na siebie, dużo i uczciwie pracować. Od jakiegoś czasu wszystko co zarabiam idzie na leczenie raka piersi mojej mamy. Napisałam o tym na Facebook, żeby osoby uczestniczące w moich projektach wiedzieli też o charytatywnej stronie naszej współpracy. Otrzymałam mnóstwo wiadomości ze słowami wsparcia i prośbą założyć właśnie takie konto jak pomagam.pl

Nigdy sama nie wpadłam na ten pomysł, bo jest mi trochę wstyd. 

Jestem wychowana w rodzinie gdzie zawsze pomagają innym. Umiem pomagać, nie umiem prosić pomocy. Tym razem moja rodzina bardzo ją potrzebuje. Bierzemy kredyt na chemioterapię mamy, także powoli zbieramy na operację. Na Ukrainie takiego wsparcia od Państwa i NFZ nie ma, czyli jej leczenie tak naprawdę w naszych rękach. 

Pracuje z myślą o niej z dwóch powodów. Obiecałam że nie zmarnuję swoje i uratuję jej życie. 

Mama już ma trzy chemioterapii za sobą. Zostało jeszcze 2 takich zabiega przed operacją i około 6 zabiegów po. Później radioterapia i hormonoterapia. Minimalna kwota to 10000 zł. 

Poza tym staram się do niej częściej przyjeżdżać i robić niespodzianki. Chcę żeby ona była szczęśliwa, uśmiechnięta, zdrowa. Chcę żeby ona żyła pełnym życiem, nie martwiąc o długach i o tym czy damy radę.

Chcę w przyszłości zabrać swoją rodzinę do Polski i podarować im najlepszą starość.

Wiem, że to jeszcze długa droga. Być może razem uda się to wszystko przyspieszyć. Wierzę w to <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Aneta Nowak - awatar

  Aneta Nowak

  26.05.2018
  26.05.2018

  Dużo zdrówka <3 !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.2018
  26.04.2018

  Powodzenia!

 • Iryna Krotenko - awatar

  Iryna Krotenko

  25.04.2018
  25.04.2018

  Алиса, пускай все что ты делаешь помогает мамочке! Все получится!

 • Aneta Nowak - awatar

  Aneta Nowak

  09.10.2017
  09.10.2017

  Dużo siły i miłości dla Mamy i dla Ciebie! Jestem z Wami myślami i całym sercem.

 • Iryna - awatar

  Iryna

  31.07.2017
  31.07.2017

  Алиса, все получится! Здоровья твоей мамочке, пускай ей все поможет!

14 077 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 223 osoby
Alisa Makarenko - awatar

Alisa Makarenko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 223

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Uwugewe - awatar
Uwugewe
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta Nowak - awatar
Aneta Nowak
50
Kasia Kulmińska - awatar
Kasia Kulmińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iryna Krotenko - awatar
Iryna Krotenko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta - awatar
Aneta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij