Zbiórka Łóżko Rehabilitacyjne TWIST - miniaturka zdjęcia

Łóżko Rehabilitacyjne TWIST Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Łóżko Rehabilitacyjne TWIST - zdjęcie główne

Łóżko Rehabilitacyjne TWIST

7 758 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Kruk - awatar

Iwona Kruk

Organizator zbiórki

Jestem 38 letnią kobietą, która od urodzenia choruje na Rdzeniowy Zanik Mięśni. Niestety moja choroba wyniszcza mój organizm i jestem w bardzo ciężkim stanie.   Proszę Was o pomoc w zakupie łóżka rehabilitacyjnego TWIST. Jest to moja pierwsza prośba o pomoc.  Z natury jestem nieśmiałą, upartą marzycielką z duszą zwariowanej romantyczki. Uważam, że moje życie to cud i to, że potrafię się nim cieszyć i akceptować je oraz siebie takie jakie jest zawdzięczam sobie, swojej silnej woli i determinacji. To łóżko rehabilitacyjne ułatwi mi moje codzienne życie i może skończą się moje bezsenne noce, kiedy wszystko cię boli a twoje bezwładne ciało sprawia, że czujesz się przyklejony do wersalki, kołdra jest tak ciężka że nie możesz wytrzymać naporu jej ciężaru. Często czekam na świt i wtedy cieszę się że doczekałam kolejnego wyjątkowego dnia. Mam jeszcze wiele marzeń i czekam na osoby, które pojawią się w moim życiu i pomogą mi spełnić niektóre z nich. Będę wdzięczna Wam za każdą pomoc jaką udzielicie mojej skromnej osobie. Pozdrawiam serdecznie i życzę słońca każdego dnia. 

Z poważaniem Iwona

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Iwona Kruk - awatar

  Iwona Kruk

  21.05.2018
  21.05.2018

  Już nie długo dzięki Waszej pomocy, a szczególności Pana Adriana to cudo będzie u mnie w domu, będę mogła spełnić moje jedno marzenie. Zawsze myślałam, że jako kobieta mam całkiem dziwne marzenia :) łóżko rehabilitacyjne, nowy wózek elektryczny z możliwością położenia się w ciągu dnia. Niby skromne marzenia, ale koszt ich realizacji dla mnie nieosiągalny :( Mam jednak skromne marzenie - Uśmiech mojej kochanej mamy bezcenne marzenie :) Niestety jej oczy i usta są ciągle smutne i zatroskane :/ Dziękuje jeszcze raz każdej osobie za pomoc jaką mi okazaliście. Pozdrawiam Iwona

  Zdjęcie aktualizacji 15 400

Komentarze


 • Adrian Łubik - awatar

  Adrian Łubik

  15.05.2018
  15.05.2018

  Przepraszam Cię, Iwono, za to, że może to wyglądać na to, że wykorzystuję sytuację osób słabszych (chodzi o aplikację Mój Pociąg) - ale mam to gdzieś - niech PKP PLK nadal sobie myśli to, co sobie myśli. Ja dzisiaj tę darowiznę przekazuję tobie 'bezmyślnie' - dzięki twojemu znajomemu, Marcinowi Lisowskiemu, bo uważam, że należy dzielić się tym, co się ma. A, że przy okazji PLK tego nie zrozumie, trudno. Ważne, że Ty będziesz bliżej celu! Niech to będzie kolejny dowód dla tych sk****synów, że w życiu nie liczy się tylko kasa! Wracaj do zdrowia! Pozdrawiam Cię - Adrian.

  • Iwona Kruk - awatar

   Iwona Kruk - Organizator zbiórki

   16.05.2018
   16.05.2018

   Od wczoraj zastanawiam się jak mogę Ci podziękować Adrianie. O tym łóżku marzę od 3 lat. Sąsiadka mnie namawiała 4 miesiące na umieszczenie tu mojej prośby ale ja zawsze uważam, że ktoś inny może potrzebować bardziej tej pomocy. W końcu się odważyłam wczoraj i rezultat przerósł moje nadzieję. Ty Adrianie swoim gestem sprawiłeś, że poryczałam się jak głupia ze szczęścia i warto mieć marzenia które się spełniają dzięki dobrym ludziom :) Będę Ci wdzięczna do końca życia i już w poniedziałek zamawiam łóżko. Bardzo Ci dziękuję z całego serca. Pozdrawiam serdecznie... :)

7 758 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Kruk - awatar

Iwona Kruk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Kowalczyk - awatar
Monika Kowalczyk
50
Karol - awatar
Karol
50
Monika Niec :) - awatar
Monika Niec :)
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij