Zbiórka Tworzymy Fundację Happy Doggy - miniaturka zdjęcia

Tworzymy Fundację Happy Doggy

Dzień dobry Wszystkim,


Jesteśmy grupą kilku osób, które zakochały się w schroniskowych zwierzakach. Do tej pory uczestniczyliśmy przede wszystkim w działaniach Wolontariatów, wspierających pracę schronisk. Obserwowaliśmy wszystko "świeżym okiem" i dostrzegamy wiele rzeczy, które można byłoby robić lepiej. Nie podważamy oczywiście wiedzy i umiejętności Wolontariuszy, którzy działają w Schroniskach od lat. Są to wspaniali ludzie, posiadający ogromną wiedzę na temat zwierząt. My właśnie im chcemy pomagać. Mamy na to pomysł...

Patrzymy na pracę Schronisk i Wolontariuszy przez pryzmat naszej codzienności. Korporacyjnej codzienności, w której funkcjonujemy skutecznie od lat. Można zdobywać większe fundusze, środki materialne wykorzystując dźwignię - zrzeszając ze sobą wiele różnych Schronisk w całej Polsce. Podobnie, można docierać z informacjami o znalezionych psach do większej liczby osób, jeśli będziemy to robić poprzez jeden, wspólny i rozpoznawalny portal informacyjny. Możemy to robić, ale najpierw trzeba zebrać wszystkie informacje w jednym miejscu. Dziś większość Schronisk wykonuje świetną pracę "na swoim podwórku". Praktycznie każde ze Schronisk prowadzi samodzielnie zbiórki, ogłasza samodzielnie psy do adopcji. Pomyślcie co by było, gdybyśmy połączyli te dobre praktyki w jedną, spójną całość? 

My widzimy Sukces! Dlatego w tym roku chcemy nasze pomysły zacząć realizować.


Do uruchomienia formalnej pomocy potrzebne są jednak fundusze. Nie możemy prowadzić zbiórek finansowych bez zarejestrowania Fundacji. Rejestracja na szczęście nie kosztuje majątku, ale to dopiero początek. 

Fundacji nie zarejestrujemy bez lokalu. Zakładamy, że co najmniej przez pierwszy rok nie będziemy zdobywać środków na swoje utrzymanie. Chcemy zatem z góry opłacić roczny czynsz naszej formalnej siedziby.

Naszych działań nie zaczniemy realizować, jeśli nie będziemy mieli do dyspozycji podstawowych narzędzi biurowych: komputer, drukarka, telefon a nawet papier, koperty, znaczki... Strona internetowa, bez której w dzisiejszych czasach się nie istnieje. 

To wszystko niestety kosztuje. 

Podliczyliśmy ile funduszy potrzebujemy - jak dla nas sporo. Wspólnie możemy jednak osiągnąć cel. 

Zdecydowaliśmy się podzielić zbiórkę na kilka etapów. W pierwszym zbieramy środki na rejestrację statutu Fundacji.

Dla nas uruchomienie Fundacji sporo znaczy. Dla schroniskowych smutasów to znaczy jeszcze więcej. Dla wielu z nich, to może być szansa na dom. Szansa na życie. 


Pomóżcie nam zmieniać schroniskową rzeczywistość! 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 21

Bogna - awatar
10
Bogna
Agata - awatar
10
Agata
Bogna - awatar
10
Bogna
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Kasia - awatar
10
Kasia
Anja - awatar
20
Anja
Daniel Popieluch - awatar
100
Daniel Popieluch
Halina Babicka - awatar
20
Halina Babicka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij