Zbiórka Tworzymy Fundację Happy Doggy - miniaturka zdjęcia

Tworzymy Fundację Happy Doggy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Tworzymy Fundację Happy Doggy - zdjęcie główne

Tworzymy Fundację Happy Doggy

400 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Dzień dobry Wszystkim,


Jesteśmy grupą kilku osób, które zakochały się w schroniskowych zwierzakach. Do tej pory uczestniczyliśmy przede wszystkim w działaniach Wolontariatów, wspierających pracę schronisk. Obserwowaliśmy wszystko "świeżym okiem" i dostrzegamy wiele rzeczy, które można byłoby robić lepiej. Nie podważamy oczywiście wiedzy i umiejętności Wolontariuszy, którzy działają w Schroniskach od lat. Są to wspaniali ludzie, posiadający ogromną wiedzę na temat zwierząt. My właśnie im chcemy pomagać. Mamy na to pomysł...

Patrzymy na pracę Schronisk i Wolontariuszy przez pryzmat naszej codzienności. Korporacyjnej codzienności, w której funkcjonujemy skutecznie od lat. Można zdobywać większe fundusze, środki materialne wykorzystując dźwignię - zrzeszając ze sobą wiele różnych Schronisk w całej Polsce. Podobnie, można docierać z informacjami o znalezionych psach do większej liczby osób, jeśli będziemy to robić poprzez jeden, wspólny i rozpoznawalny portal informacyjny. Możemy to robić, ale najpierw trzeba zebrać wszystkie informacje w jednym miejscu. Dziś większość Schronisk wykonuje świetną pracę "na swoim podwórku". Praktycznie każde ze Schronisk prowadzi samodzielnie zbiórki, ogłasza samodzielnie psy do adopcji. Pomyślcie co by było, gdybyśmy połączyli te dobre praktyki w jedną, spójną całość? 

My widzimy Sukces! Dlatego w tym roku chcemy nasze pomysły zacząć realizować.


Do uruchomienia formalnej pomocy potrzebne są jednak fundusze. Nie możemy prowadzić zbiórek finansowych bez zarejestrowania Fundacji. Rejestracja na szczęście nie kosztuje majątku, ale to dopiero początek. 

Fundacji nie zarejestrujemy bez lokalu. Zakładamy, że co najmniej przez pierwszy rok nie będziemy zdobywać środków na swoje utrzymanie. Chcemy zatem z góry opłacić roczny czynsz naszej formalnej siedziby.

Naszych działań nie zaczniemy realizować, jeśli nie będziemy mieli do dyspozycji podstawowych narzędzi biurowych: komputer, drukarka, telefon a nawet papier, koperty, znaczki... Strona internetowa, bez której w dzisiejszych czasach się nie istnieje. 

To wszystko niestety kosztuje. 

Podliczyliśmy ile funduszy potrzebujemy - jak dla nas sporo. Wspólnie możemy jednak osiągnąć cel. 

Zdecydowaliśmy się podzielić zbiórkę na kilka etapów. W pierwszym zbieramy środki na rejestrację statutu Fundacji.

Dla nas uruchomienie Fundacji sporo znaczy. Dla schroniskowych smutasów to znaczy jeszcze więcej. Dla wielu z nich, to może być szansa na dom. Szansa na życie. 


Pomóżcie nam zmieniać schroniskową rzeczywistość! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
400 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 21

Bogna - awatar
Bogna
10
Agata - awatar
Agata
10
Bogna - awatar
Bogna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
10
Anja - awatar
Anja
20
Daniel Popieluch - awatar
Daniel Popieluch
100
Halina Babicka - awatar
Halina Babicka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij