
Witam, opiszę zbiórkę po krótce. Jestem 20 letnią studentką, która ledwo co wiąże koniec z końcem.
Moim marzeniem od dziecka jest posiadanie samochodu, każda osoba, która to czyta i go posiada, na 200% nie wyobraża sobie życia bez tego ułatwienia. To tak jakby nie móc używać rąk, bądź nóg. Przy aktualnym stylu życia, nie uzbieram na prawo jazdy, a bardzo poprawiłoby mi to komfort życia. Po prostu nie mam możliwości poruszania się gdziekolwiek bez samochodu i jest to frustrujące. Z góry dziękuję ślicznie za wpłatę na zbiórkę i pozdrawiam.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!