Zbiórka Pomoc w leczeniu Julki - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu Julki

5 399 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Pesta - awatar

Maciej Pesta

Organizator zbiórki

Nazywam się Maciej Pesta. Jestem szczęśliwym wujkiem dwunastoletniej Julii Sadowskiej dla której utworzylem tą zbiórkę. Julka choruje od urodzenia na krótkowzroczność wysoką obojga oczu, a w ostatnim czasie odwarstwiła jej się siatkówka w lewym oczku. Po tej diagnozie konieczna jest natychmiastowa operacja. Narazie jeździ po różnych klinikach z nadzieją, że któraś z klinik podejmie się tej operacji. Potrzebne są pieniążki na dalsze leczenie, wymiany specjalistycznych okularów, soczewek oraz przejazdy i wizyty w szpitalach i poradniach zazwyczaj prywatnych.

W imieniu Julki i rodziców za każdą wpłatę i okazane wsparcie serdecznie DZIĘKUJEMY! 

Liczymy na Wasze dobre serduszka!  💜💜 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciej Pesta - awatar

  Maciej Pesta

  08.05.19
  08.05.19

  Kochani!!!Operacja się udała! ❤️❤️ niestety to tylko jedna z kilku operacji,które Julcia musi przejść .. Liczymy na to,ze będziecie z Nami przez cały czas ! Mamy nadzieję że nadal będziecie wspierać naszą dzielna Juleczke! Julcia dużo siły dla Ciebie kochana! ❤️

Komentarze


 • Rafal - awatar

  Rafal

  25.05.19
  25.05.19

  powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.19
  10.05.19

  Julka 3mam kciuki 😊

 • Monika Balińska - awatar

  Monika Balińska

  07.05.19
  07.05.19

 • Katarzyna Pawłowska - awatar

  Katarzyna Pawłowska

  30.04.19
  30.04.19

  Będzie dobrze!

 • Paulina - awatar

  Paulina

  30.04.19
  30.04.19

  Życzę duuuużo zdrówka :)

5 399 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Pesta - awatar

Maciej Pesta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Ewelina Urbanek - awatar
Ewelina Urbanek
20
Dawid - awatar
Dawid
5
Jakub Dubyk - awatar
Jakub Dubyk
3
Rafal - awatar
Rafal
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Pesta - awatar
Maciej Pesta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Puotrowska - awatar
Małgorzata Puotrowska
50
Marcin Ziółkowski - awatar
Marcin Ziółkowski
100
Dominika i Marek Oleszczuk - awatar
Dominika i Marek Oleszczuk
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij