Zbiórka Pomoc w leczeniu Julki - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu Julki

Zbiórka Pomoc w leczeniu Julki - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu Julki

5 399 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać teraz
 
Maciej Pesta - awatar

Maciej Pesta

Organizator zbiórki

Nazywam się Maciej Pesta. Jestem szczęśliwym wujkiem dwunastoletniej Julii Sadowskiej dla której utworzylem tą zbiórkę. Julka choruje od urodzenia na krótkowzroczność wysoką obojga oczu, a w ostatnim czasie odwarstwiła jej się siatkówka w lewym oczku. Po tej diagnozie konieczna jest natychmiastowa operacja. Narazie jeździ po różnych klinikach z nadzieją, że któraś z klinik podejmie się tej operacji. Potrzebne są pieniążki na dalsze leczenie, wymiany specjalistycznych okularów, soczewek oraz przejazdy i wizyty w szpitalach i poradniach zazwyczaj prywatnych.

W imieniu Julki i rodziców za każdą wpłatę i okazane wsparcie serdecznie DZIĘKUJEMY! 

Liczymy na Wasze dobre serduszka!  💜💜 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciej Pesta - awatar

  Maciej Pesta

  08.05.19
  08.05.19

  Kochani!!!Operacja się udała! ❤️❤️ niestety to tylko jedna z kilku operacji,które Julcia musi przejść .. Liczymy na to,ze będziecie z Nami przez cały czas ! Mamy nadzieję że nadal będziecie wspierać naszą dzielna Juleczke! Julcia dużo siły dla Ciebie kochana! ❤️

Komentarze


 • Rafal - awatar

  Rafal

  25.05.19
  25.05.19

  powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.19
  10.05.19

  Julka 3mam kciuki 😊

 • Monika Balińska - awatar

  Monika Balińska

  07.05.19
  07.05.19

 • Katarzyna Pawłowska - awatar

  Katarzyna Pawłowska

  30.04.19
  30.04.19

  Będzie dobrze!

 • Paulina - awatar

  Paulina

  30.04.19
  30.04.19

  Życzę duuuużo zdrówka :)

5 399 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać teraz
 
Maciej Pesta - awatar

Maciej Pesta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Ewelina Urbanek - awatar
Ewelina Urbanek
20
Dawid - awatar
Dawid
5
Jakub Dubyk - awatar
Jakub Dubyk
3
Rafal - awatar
Rafal
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Pesta - awatar
Maciej Pesta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Puotrowska - awatar
Małgorzata Puotrowska
50
Marcin Ziółkowski - awatar
Marcin Ziółkowski
100
Dominika i Marek Oleszczuk - awatar
Dominika i Marek Oleszczuk
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij