Zbiórka Na pomoc suni z nowotworem - miniaturka zdjęcia

Na pomoc suni z nowotworem

Zbiórka Na pomoc suni z nowotworem - zdjęcie główne

Na pomoc suni z nowotworem

822 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 

Poznajcie Bellę - suczkę, którą ktoś porzucił w lesie, wcześniej pozbywając się jej szczeniaczków.  

Sunia jest malutka, przekochana, ale bardzo wymęczona stanem zapalnym, jakim aktualnie objęty jest jej organizm.

Niestety opuchlizna listwy mlecznej to nie wszystko - Bella ma nowotwór sutków, który może zostać zoperowany dopiero, gdy jej aktualna kondycja choć trochę się poprawi. Czeka nas ciężka walka o jej zdrowie psychiczne i fizyczne - nie wiemy jeszcze, czy jej stan nie jest tak zaawansowany, że pojawiły się przerzuty... Ale niestety zdajemy sobie sprawę z faktu, że leczenie psinki pochłonie znaczne środki finansowe.

W związku z tym, że mamy do spłacenia fakturę na ponad 3 tysiące złotych - za leczenie innych naszych futrzaków - zwracamy się do Was z OGROMNĄ prośbą o pomoc finansową, ponieważ na ten moment nie mamy środków na leczenie Belli 😞 Aktualnie sunia przebywa u jednej z nas - w Ząbkach pod Warszawą, gdzie dochodzi do siebie.


Będziemy wdzięczne za każdą, nawet najmniejszą pomoc. Gdyby ktoś z Was chciał wesprzeć nasze zwierzaki KARMĄ czy kocim żwirkiem - również będziemy ogromnie zobowiązane.


 Dziękujemy za wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    10.06.19
    10.06.19

    Warto pomagać tym co widzą zwierzęta w potrzebie. Ja pomagam u trzymam kciuki

822 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 34

Ewa Lisewska - awatar
Ewa Lisewska
50
Emila Sendyka - awatar
Emila Sendyka
2
Kasia Sosińska - awatar
Kasia Sosińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
magda b - awatar
magda b
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jola - awatar
Jola
10
Bożena Dziuba - awatar
Bożena Dziuba
5
Anita - awatar
Anita
5
Natalia - awatar
Natalia
28

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij