Zbiórka Na pomoc suni z nowotworem - zdjęcie główne

Na pomoc suni z nowotworem

952 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Poznajcie Bellę - suczkę, którą ktoś porzucił w lesie, wcześniej pozbywając się jej szczeniaczków.  

Sunia jest malutka, przekochana, ale bardzo wymęczona stanem zapalnym, jakim aktualnie objęty jest jej organizm.

Niestety opuchlizna listwy mlecznej to nie wszystko - Bella ma nowotwór sutków, który może zostać zoperowany dopiero, gdy jej aktualna kondycja choć trochę się poprawi. Czeka nas ciężka walka o jej zdrowie psychiczne i fizyczne - nie wiemy jeszcze, czy jej stan nie jest tak zaawansowany, że pojawiły się przerzuty... Ale niestety zdajemy sobie sprawę z faktu, że leczenie psinki pochłonie znaczne środki finansowe.

W związku z tym, że mamy do spłacenia fakturę na ponad 3 tysiące złotych - za leczenie innych naszych futrzaków - zwracamy się do Was z OGROMNĄ prośbą o pomoc finansową, ponieważ na ten moment nie mamy środków na leczenie Belli 😞 Aktualnie sunia przebywa u jednej z nas - w Ząbkach pod Warszawą, gdzie dochodzi do siebie.


Będziemy wdzięczne za każdą, nawet najmniejszą pomoc. Gdyby ktoś z Was chciał wesprzeć nasze zwierzaki KARMĄ czy kocim żwirkiem - również będziemy ogromnie zobowiązane.


 Dziękujemy za wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    10.06.2019
    10.06.2019

    Warto pomagać tym co widzą zwierzęta w potrzebie. Ja pomagam u trzymam kciuki

952 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 37

Ewa Owczarek - awatar
Ewa Owczarek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ELŻBIETA PEPLIŃSKA - awatar
ELŻBIETA PEPLIŃSKA
100
Ewa Lisewska - awatar
Ewa Lisewska
50
Emila Sendyka - awatar
Emila Sendyka
2
Kasia Sosińska - awatar
Kasia Sosińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
magda b - awatar
magda b
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jola - awatar
Jola
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij