Zbiórka Pomóż MU Słyszeć - zdjęcie główne

Pomóż MU Słyszeć

5 100 zł  z 9 370 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Kaczmarczyk Sztuc - awatar

Kasia Kaczmarczyk Sztuc

Organizator zbiórki

Jestem mamą 9 miesięcznego Tymona ,od urodzenia miał problemy ze zdrowiem był reanimowany po porodzie pod respiratorem spędził prawie miesiąc , zagrażająca zamartwica ciężka hiperkalcemia był poddany hipotermii
Po długotrwałej walce i rehabilitacji mój mały Wojownik wyszedł ze wszystkich chorób bez żadnych powikłań. Był bardzo pogodnym wesołym maluszkiem nawet jak spał to się śmiał
 
Niestety do czasu

. Jedno badanie zmieniło nasze życie w nieustanna walkę-Diagnoza NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY-GUZ WĄTROBY 6 CM .I znowu szpital tym razem Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach Ligocie oddział Onkologiczny. Odrazu chemia wszczepienie portu naczyniowego wieczny bóli łzy . Teraz jesteśmy po 5 dawce chemioterapii i czekamy na operacje która może się odbyć tylko w Gdańsku następnie długotrwała rechabilitacja. Niestety koszty pobytu i rechabilitacji przewyższaja moje możliwości finansowe dlatego zwracam się o pomoc w walce o zycie i zdrowie Mojego Największego skarba .Naprawde bardzo ciężko się patrzy na ból dziecka i nie móc mu pomóc..Łzy lecą same... 

Już po operacji mieli wyciąć cały prawy płat wątroby jednak wycieli tylko guza z marginesem teraz czeka nas znowu chemioterapia a potem długotrwała rehabilitacja na którą potrzebne są pieniądze dlatego BARDZO PROSZE o wsparcie Mojego SYNA TYMONA w imieniu swoim  jak i jego Będziemy Naprawde Wdzięczni

To tylko 7 miesięczne dziecko a już tyle w swoim życiu przeszło POMÓŻ NAM WYGONIĆ RAKA Z TAKIEGO MAŁEGO ORGANIZMU TYMONA JESZCZE CAŁE ŻYCIE PRZED NIM, 

LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ NIE BĄDŻ OBOJĘTNY NA LOS MAŁEGO DZIECKA
,,POMOŻESZ BO MOZESZ,, 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Kaczmarczyk Sztuc - awatar

  Kasia Kaczmarczyk Sztuc

  07.03.2020
  07.03.2020

  Pomóżcie mojemu Synowi słyszeć 🙏🙏🙏

  Zdjęcie aktualizacji 45 606

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.05.2019
  14.05.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Maciej Skowroński - awatar

  Maciej Skowroński

  13.05.2019
  13.05.2019

  Właśnie wpłaciłem pieniążki zebrane na aukcji zdjęć 1660 zł !

  • Kasia Kaczmarczyk Sztuc - awatar

   Kasia Kaczmarczyk Sztuc - Organizator zbiórki

   14.05.2019
   14.05.2019

   Bardzo Ci dziękuję nawet nie wiesz ile to dla nas znaczy

 • Kasia - awatar

  Kasia

  22.04.2019
  22.04.2019

  Trzymam kciuki!

 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  22.04.2019
  22.04.2019

  Zdrówka! Trzymam kciuki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.04.2019
  15.04.2019

  Obejmij swój krzyż i nieś go jak Jezus kiedyś . Oddaj Mu wszystko z czym się zmagasz . Nie wiem co się wydarzy,ale wiem ,ze On bedzie z Tobą :)

5 100 zł  z 9 370 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Kaczmarczyk Sztuc - awatar

Kasia Kaczmarczyk Sztuc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 116

Marcin Zapałowicz - awatar
Marcin Zapałowicz
20
Monia - awatar
Monia
30
Rafal - awatar
Rafal
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Matrona - awatar
Matrona
50
Rudzia - awatar
Rudzia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
10
Joanna - awatar
Joanna
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij