Zbiórka Zbiórka dla Amelki na lekarstwa - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla Amelki na lekarstwa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka dla Amelki na lekarstwa - zdjęcie główne

Zbiórka dla Amelki na lekarstwa

11 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kmiecik - awatar

Małgorzata Kmiecik

Organizator zbiórki

Witam.Nazywam się Amelka Kmiecik.Urodziłam się 11 listopada,a więc w szczególną datę-DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2016 roku! Ponieważ nie należę do zbyt zamożnej rodziny stąd też mój wpis,apel czy też opis właśnie w tym miejscu.Miałam trochę niefart,bo trafiłam akurat na szczególną chorobę Niemanna-Picka typu C. Jest to tzw."Dziecięcy Alzheimer" :( Zachorowalność na nią wynosi 1 na 2000 osób.Niewiele osób ze zdiagnozowaną tą chorobą umiera przed 20 rokiem życia,ale niewielu również przed 10 rokiem życia.A więc dopadł mnie niefart.Jedyne co może pomóc to lekarstwa,które są dość drogie,bo 1,5 miesięczna kuracja kosztuje 25000.Ja poprosiłam w zbiórce zaledwie o 50000,czyli o 3 dodatkowe miesiące życia.Nie jest to aż tak dużo jak się wydaje gdy zbierze się odpowiednia ilość osób.Wystarczyłoby aby każdy zamiast połówki wódki wrzucił te 25 zł do mojej skarbonki,więc łatwo wyliczyć jak szybko uzbierałaby się odpowiednia kwota.Oczywiście pomoc dla Amelki jest rzeczą bezcenną i nie da jej się przeliczyć na żadne pieniądze,więc ciężko jest mi o tym pisać i o tym jak bardzo będę wdzięczna również jest ciężko napisać,bo jest to nie do opisania.Po prostu lekarstwa dają jej kolejne dodatkowe dni życia z którego z radosną minką może się cieszyć.Oczywiście każda złotówka będzie na wagę złota i za każdą złotówkę dziękuje z całego serca,które mam.Tym bardziej,że to nie jej wina,że się taka urodziła,gdyż chorobę dziedziczy się genetycznie.Rodzicom też jest ciężko to przełknąć gdyż czują winę na sobie ogromną za to,ale widać tak musiało być i Bóg tak chciał doświadczyć zarówno ją jak i ich.

Mogłabym pisać i pisać w nieskończoność,ale proszę tylko o to że gdy pomyślisz wstając rano jaki to dzień mnie czeka ciężki to,że za ten dzień niektórzy muszą płacić kolosalne pieniądze w stosunku do ich możliwości.I chociaż raz w tygodniu odmów sobie jakiejś przyjemności i wrzuć przeznaczone na nie pieniądze do mojej skarbonki.Pozdrawiam i dziękuje z całego serduszka.Amelka-zawsze roześmiana

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    15.09.2017
    15.09.2017

    When you try your best but you don't succeed When you get what you want but not what you need When you feel so tired but you can't sleep Stuck in reverse Lights will guide you home And ignite your bones And I will try to fix you............

11 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kmiecik - awatar

Małgorzata Kmiecik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij