Zbiórka daj PIĄTAKA na szczypiorniaka - miniaturka zdjęcia

daj PIĄTAKA na szczypiorniaka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka daj PIĄTAKA na szczypiorniaka - zdjęcie główne

daj PIĄTAKA na szczypiorniaka

226 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karina Jelska - awatar

Karina Jelska

Organizator zbiórki

dzisiaj szczególny dzień - moje 40 urodziny 😱😂🥰 obchodzi się je tylko raz... jeden jedyny 🤪 

mam wszystko - miłość (dziękuję ❤️), zdrowie, wspaniałą rodzinę, świetną pracę, dom i oczywiście koteły 🤣 niczego więcej mi nie trzeba ...

dlatego postanowiłam poprosić Was o „5” na bęben; taki prawdziwy, kibicowski - dla KUSY KRAKÓW HANDBALL 🤾🏻‍♀️🤾🏼‍♂️

zawodnicy i zawodniczki z Handlowego to pełne pasji dzieciaki, które każdą wolną chwilę spędzają na boisku z piłką w ręce 💪🏻 handball jest ich życiem 💙

mamy też oczywiście najlepszych kibiców 🥰 zapraszamy na naszego FB - rodzice jeżdżą na wszystkie mecze, turnieje i zawody! brakuje nam jedynie porządnego i głośnego bębna z logiem naszego klubu - dlatego proszę o „piątaka na szczypiorniaka” ❤️❤️❤️

ze sportowym pozdrowieniem, Karina

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karina Jelska - awatar

  Karina Jelska

  30.06.2019
  30.06.2019

  Na razie działamy na wypożyczeniem bębnie 😱😱😱

  Zdjęcie aktualizacji 33 542

226 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karina Jelska - awatar

Karina Jelska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karina Jelska - awatar
Karina Jelska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aleksandra Cury - awatar
Aleksandra Cury
5
Maciej Garpiel - awatar
Maciej Garpiel
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij