Zbiórka Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli - zdjęcie główne

Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli

71 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Radomska - awatar

Ewa Radomska

Organizator zbiórki

Dom Tymczasowy u Loli działa od 2014 roku ratując i pomagając niechcianym zwierzętom, często chorym, niepełnosprawnym czy z problemami.

W ostatnich latach zostaliśmy oskarżeni o to, że nasi podopieczni zniszczyli jedno z mieszkań, w których mieszkaliśmy. Według wyroku Sądu Rejonowego w Warszawie musimy zapłacić w ciągu 5 dni roboczych kwotę ponad 8500 zł. Jest to dla nas kwota niewyobrażalnie wielka, a czas na zapłatę za krótki.

Jesteśmy zszokowani i załamani, ponieważ przez tyle lat ratowaliśmy zwierzęta, głównie psy, poświęciliśmy Domu Tymczasowemu nie tylko wiele pieniędzy, ale też pracy, energii i wielką część naszego życia, a teraz musimy jeszcze zapłacić tak wielką kwotę, której po prostu fizycznie nie mamy i nie uda nam się jej zdobyć.

Zapłacić za co? Za to, że ratowaliśmy życie i przygarnialiśmy do siebie bezdomne zwierzęta, szczeniaki, które nie miały szans w schronisku czy na wolności?

Za to, że oddaliśmy nasze serca i dom stworzeniom, które człowiek powinien szanować, bronić i kochać?

Za to, że próbowaliśmy naprawić ten świat, świat pełen przemocy, nienawiści i smutku?

Za to, że ktoś postanowił wykorzystać sytuację i to, że przez nasz dom przeszło wiele istnień, którym pomogliśmy. A teraz musimy "zasponsorować" remont tego mieszkania.

Sąd wydał wyrok w sumie na 8500 zł (6000 zł remont + 1500 koszta sądowe + odsetki), natomiast ten Pan żądał odszkodowania w wysokości 24 tysięcy złotych.

Szukamy Waszej pomocy, każda złotówka się liczy i sprawi, że znów poczujemy, iż zrobiliśmy kawał dobrej roboty, że uratowaliśmy prawie 200 zwierząt, znaleźliśmy im dobre domy stałe i że nie robiliśmy tego bezsensownie.


To jest powód założenia tej zbiórki i choć opisaliśmy to w wielkim skrócie, mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się uzbierać tą kwotę i będziemy mogli ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Zbieramy pieniądze na pokrycie kwoty na podstawie wyroku Sądu za zniszczenie przez naszych podopiecznych mieszkania, które wynajmowaliśmy. Kwota ta jest dla nas ogromna, a na spłatę mamy tylko 5 dni roboczych. Każda złotówka się liczy! Prosimy Was o pomoc, przez ponad 5 lat wspólnie ratowaliśmy życie psów - bezdomnych, porzuconych, skrzywdzonych (fizycznie i psychicznie) przez człowieka. Głęboko wierzymy i tym razem znajdą się ludzie o dobrych sercach, którzy wspomogą Dom Tymczasowy u Loli.

Mamy tylko 5 dni na spłatę, a każdy dzień zwłoki to kolejne rosnące odsetki. Czujemy się oszukani i wykorzystani, ponieważ mieszkanie zwróciliśmy w takim samym stanie, w jakim je otrzymaliśmy w dniu podpisania umowy wynajmu. Najbardziej porusza i smuci nas fakt, że Powód chce zafundować sobie generalny remont kosztem niewinnych zwierząt i naszej dobroci. 

Niestety nic nie można na to poradzić, dlatego prosimy Was o pomoc w uzbieraniu tej kwoty! Razem damy radę! Wkrótce zostanie zorganizowany również wielki bazarek, na którym wystawimy nasze (bardzo interesujące i wartościowe) przedmioty, co dodatkowo pozwoli zebrać pieniądze. Czy możemy na Was liczyć? Nawet wpłacona złotówka przybliży nas do celu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
71 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Radomska - awatar

Ewa Radomska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Czahary - awatar
Czahary
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij