Zbiórka Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli

Zbiórka Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli - zdjęcie główne

Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli

40 zł z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Radomska - awatar

Ewa Radomska

Organizator zbiórki

Dom Tymczasowy u Loli działa od 2014 roku ratując i pomagając niechcianym zwierzętom, często chorym, niepełnosprawnym czy z problemami.

W ostatnich latach zostaliśmy oskarżeni o to, że nasi podopieczni zniszczyli jedno z mieszkań, w których mieszkaliśmy. Według wyroku Sądu Rejonowego w Warszawie musimy zapłacić w ciągu 5 dni roboczych kwotę ponad 8500 zł. Jest to dla nas kwota niewyobrażalnie wielka, a czas na zapłatę za krótki.

Jesteśmy zszokowani i załamani, ponieważ przez tyle lat ratowaliśmy zwierzęta, głównie psy, poświęciliśmy Domu Tymczasowemu nie tylko wiele pieniędzy, ale też pracy, energii i wielką część naszego życia, a teraz musimy jeszcze zapłacić tak wielką kwotę, której po prostu fizycznie nie mamy i nie uda nam się jej zdobyć.

Zapłacić za co? Za to, że ratowaliśmy życie i przygarnialiśmy do siebie bezdomne zwierzęta, szczeniaki, które nie miały szans w schronisku czy na wolności?

Za to, że oddaliśmy nasze serca i dom stworzeniom, które człowiek powinien szanować, bronić i kochać?

Za to, że próbowaliśmy naprawić ten świat, świat pełen przemocy, nienawiści i smutku?

Za to, że ktoś postanowił wykorzystać sytuację i to, że przez nasz dom przeszło wiele istnień, którym pomogliśmy. A teraz musimy "zasponsorować" remont tego mieszkania.

Sąd wydał wyrok w sumie na 8500 zł (6000 zł remont + 1500 koszta sądowe + odsetki), natomiast ten Pan żądał odszkodowania w wysokości 24 tysięcy złotych.

Szukamy Waszej pomocy, każda złotówka się liczy i sprawi, że znów poczujemy, iż zrobiliśmy kawał dobrej roboty, że uratowaliśmy prawie 200 zwierząt, znaleźliśmy im dobre domy stałe i że nie robiliśmy tego bezsensownie.


To jest powód założenia tej zbiórki i choć opisaliśmy to w wielkim skrócie, mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się uzbierać tą kwotę i będziemy mogli ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Zbieramy pieniądze na pokrycie kwoty na podstawie wyroku Sądu za zniszczenie przez naszych podopiecznych mieszkania, które wynajmowaliśmy. Kwota ta jest dla nas ogromna, a na spłatę mamy tylko 5 dni roboczych. Każda złotówka się liczy! Prosimy Was o pomoc, przez ponad 5 lat wspólnie ratowaliśmy życie psów - bezdomnych, porzuconych, skrzywdzonych (fizycznie i psychicznie) przez człowieka. Głęboko wierzymy i tym razem znajdą się ludzie o dobrych sercach, którzy wspomogą Dom Tymczasowy u Loli.

Mamy tylko 5 dni na spłatę, a każdy dzień zwłoki to kolejne rosnące odsetki. Czujemy się oszukani i wykorzystani, ponieważ mieszkanie zwróciliśmy w takim samym stanie, w jakim je otrzymaliśmy w dniu podpisania umowy wynajmu. Najbardziej porusza i smuci nas fakt, że Powód chce zafundować sobie generalny remont kosztem niewinnych zwierząt i naszej dobroci. 

Niestety nic nie można na to poradzić, dlatego prosimy Was o pomoc w uzbieraniu tej kwoty! Razem damy radę! Wkrótce zostanie zorganizowany również wielki bazarek, na którym wystawimy nasze (bardzo interesujące i wartościowe) przedmioty, co dodatkowo pozwoli zebrać pieniądze. Czy możemy na Was liczyć? Nawet wpłacona złotówka przybliży nas do celu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Radomska - awatar

Ewa Radomska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Czahary - awatar
Czahary
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij