Zbiórka Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli - zdjęcie główne

Zbiórka na Dom Tymczasowy u Loli

76 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Ewa Radomska - awatar

Ewa Radomska

Organizator zbiórki

Dom Tymczasowy u Loli działa od 2014 roku ratując i pomagając niechcianym zwierzętom, często chorym, niepełnosprawnym czy z problemami.

W ostatnich latach zostaliśmy oskarżeni o to, że nasi podopieczni zniszczyli jedno z mieszkań, w których mieszkaliśmy. Według wyroku Sądu Rejonowego w Warszawie musimy zapłacić w ciągu 5 dni roboczych kwotę ponad 8500 zł. Jest to dla nas kwota niewyobrażalnie wielka, a czas na zapłatę za krótki.

Jesteśmy zszokowani i załamani, ponieważ przez tyle lat ratowaliśmy zwierzęta, głównie psy, poświęciliśmy Domu Tymczasowemu nie tylko wiele pieniędzy, ale też pracy, energii i wielką część naszego życia, a teraz musimy jeszcze zapłacić tak wielką kwotę, której po prostu fizycznie nie mamy i nie uda nam się jej zdobyć.

Zapłacić za co? Za to, że ratowaliśmy życie i przygarnialiśmy do siebie bezdomne zwierzęta, szczeniaki, które nie miały szans w schronisku czy na wolności?

Za to, że oddaliśmy nasze serca i dom stworzeniom, które człowiek powinien szanować, bronić i kochać?

Za to, że próbowaliśmy naprawić ten świat, świat pełen przemocy, nienawiści i smutku?

Za to, że ktoś postanowił wykorzystać sytuację i to, że przez nasz dom przeszło wiele istnień, którym pomogliśmy. A teraz musimy "zasponsorować" remont tego mieszkania.

Sąd wydał wyrok w sumie na 8500 zł (6000 zł remont + 1500 koszta sądowe + odsetki), natomiast ten Pan żądał odszkodowania w wysokości 24 tysięcy złotych.

Szukamy Waszej pomocy, każda złotówka się liczy i sprawi, że znów poczujemy, iż zrobiliśmy kawał dobrej roboty, że uratowaliśmy prawie 200 zwierząt, znaleźliśmy im dobre domy stałe i że nie robiliśmy tego bezsensownie.


To jest powód założenia tej zbiórki i choć opisaliśmy to w wielkim skrócie, mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się uzbierać tą kwotę i będziemy mogli ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Zbieramy pieniądze na pokrycie kwoty na podstawie wyroku Sądu za zniszczenie przez naszych podopiecznych mieszkania, które wynajmowaliśmy. Kwota ta jest dla nas ogromna, a na spłatę mamy tylko 5 dni roboczych. Każda złotówka się liczy! Prosimy Was o pomoc, przez ponad 5 lat wspólnie ratowaliśmy życie psów - bezdomnych, porzuconych, skrzywdzonych (fizycznie i psychicznie) przez człowieka. Głęboko wierzymy i tym razem znajdą się ludzie o dobrych sercach, którzy wspomogą Dom Tymczasowy u Loli.

Mamy tylko 5 dni na spłatę, a każdy dzień zwłoki to kolejne rosnące odsetki. Czujemy się oszukani i wykorzystani, ponieważ mieszkanie zwróciliśmy w takim samym stanie, w jakim je otrzymaliśmy w dniu podpisania umowy wynajmu. Najbardziej porusza i smuci nas fakt, że Powód chce zafundować sobie generalny remont kosztem niewinnych zwierząt i naszej dobroci. 

Niestety nic nie można na to poradzić, dlatego prosimy Was o pomoc w uzbieraniu tej kwoty! Razem damy radę! Wkrótce zostanie zorganizowany również wielki bazarek, na którym wystawimy nasze (bardzo interesujące i wartościowe) przedmioty, co dodatkowo pozwoli zebrać pieniądze. Czy możemy na Was liczyć? Nawet wpłacona złotówka przybliży nas do celu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
76 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Ewa Radomska - awatar

Ewa Radomska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Alicja - awatar
Alicja
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Czahary - awatar
Czahary
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij