Zbiórka turnus rehabilitacyjny wielospec - miniaturka zdjęcia

turnus rehabilitacyjny wielospec Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka turnus rehabilitacyjny wielospec - zdjęcie główne

turnus rehabilitacyjny wielospec

1 130 zł  z 4 900 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bozena Mielczarek - awatar

Bozena Mielczarek

Organizator zbiórki

Jestem mamą Magdy, która choruje na Zespół Angelmana. Ta genetycznie uwarunkowana choroba ,,skazała,,nas na długotrwałe kosztowne rehabilitacje.Magda jest już dorosła ,,według prawa,,ale jej umysł jest cały czas na etapie kilkuletniego dziecka. Dzięki ciężkiej pracy Magda chodzi, teraz walczymy o komunikację  oraz utrzymanie tego co nam się udało wypracować. Pieniądze zostaną przekazane  na opłacenie turnusu rehabilitacyjnego,który mamy w maju tego roku.  Rehabilitacje są bardzo kosztowne ,sama nie jestem w stanie ich opłacić .Proszę o wsparcie i pomoc w dalszym usprawnianiu Magdy, która odwdzięczy się uśmiechem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 130 zł  z 4 900 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bozena Mielczarek - awatar

Bozena Mielczarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Marcin Lewandowski - awatar
Marcin Lewandowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
xyzG - awatar
xyzG
10
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Karolina - awatar
Karolina
10
b.p. - awatar
b.p.
10
JACEK M - awatar
JACEK M
20
Do równego P i M <3 - awatar
Do równego P i M <3
20
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij