
Jesteśmy przyjacielami od 15 lat. Podczas nocy spadających gwiazd , pieczac steki i rozmawiając o wspólnym biznesie wpadliśmy na pomysł by otworzyć restaurację.
Zebrane pieniądze wykorzystamy na stworzenie jej. Ogniska, samodzielne pieczenie steków, to wszystko na swiezym powietrzu. Zapachy będą przyciągać wszystkich. Bar w środku z róznymi potrawami. Multum możliwości w komponowaniu wlasnych dodatków do steków, kiełbas, generalnie do wszystkiego co można upiec, podsmażyć na ognisku.
Dzięki Waszej pomocy będziemy mięli trochę wsparcia pienieżnego co przyspieszy miejmy nadzieję tą sprawę.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!