Zbiórka Nie mamy za co pomagać ! - miniaturka zdjęcia

Nie mamy za co pomagać !

Zbiórka Nie mamy za co pomagać ! - zdjęcie główne

Nie mamy za co pomagać !

1 940 zł z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 


OTOZ  ANIMALS  JASŁO to organizacja pożytku publicznego.  Pomagamy zwierzętom z wpływów 1% oraz dzięki datkom ludzi, którym tak jak nam nie jest obojętny los cierpiących zwierząt. Wszyscy jesteśmy WOLONTARIUSZAMI. Pomagamy w czasie wolnym od pracy i w czasie prywatnym. Nie mamy za to wynagrodzenia finansowego, wszystko robimy od serca, a jedyną zapłatą i najważniejszą jest wdzięczność uratowanych zwierząt. 

Każdego dnia ratujemy zwierzęta. Niestety bezdomność jest coraz większa. :(

 W tym momencie znów musimy wstrzymać pomoc zwierzętom , bowiem faktura weterynaryjna do zapłaty jest bardzo duża, a nie możemy sobie pozwolić na większe koszty.

Z tego miejsca prosimy Państwa o wsparcie w opłaceniu faktury byśmy mogli dalej leczyć zwierzęta i je ratować. 

Koszty leczenia zwierząt są bardzo duże. Koty chore, które mamy pod swoja opieką potrzebują ciągłych badań, leków. Wszystkie koty nowe mają robione testy Felv /Fiv, są odrobaczane, odpchlone, mają badaną morfologię, zrobioną biochemię. Każdy kot po kwarantannie jest zaszczepiony, wykastrowany. Profilaktyka, badania, zabieg to koszt około 500 zł jednego kota.

Prosimy bardzo Państwa o pomoc w opłaceniu faktury weterynaryjnej, by móc dalej ratować zwierzęta. One każdego dnia  nas potrzebują. 

Dziękujemy w imieniu zwierząt.

Wolontariusze

OTOZ Animals Jasło.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Taffy1980 - awatar

  Taffy1980

  13.04.19
  13.04.19

  Dzieki za wszystko co robicie! 🐶🐱❤️🐾

  • OTOZ Animals Inspektorat Jasło - awatar

   OTOZ Animals Inspektorat Jasło - Organizator zbiórki

   15.04.19
   15.04.19

   Bardzo dziękujemy w imieniu zwierząt.

 • Majka Squaw - awatar

  Majka Squaw

  27.03.19
  27.03.19

  powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.19
  26.03.19

  Powodzenia!

1 940 zł z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Taffy1980 - awatar
Taffy1980
220
Karina EK - awatar
Karina EK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
10
Adam C - awatar
Adam C
20
Katarzyna Sepioł - awatar
Katarzyna Sepioł
20
Alicja B - awatar
Alicja B
50
Trish - awatar
Trish
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij