Zbiórka Nie mamy za co pomagać ! - zdjęcie główne

Nie mamy za co pomagać !

1 940 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


OTOZ  ANIMALS  JASŁO to organizacja pożytku publicznego.  Pomagamy zwierzętom z wpływów 1% oraz dzięki datkom ludzi, którym tak jak nam nie jest obojętny los cierpiących zwierząt. Wszyscy jesteśmy WOLONTARIUSZAMI. Pomagamy w czasie wolnym od pracy i w czasie prywatnym. Nie mamy za to wynagrodzenia finansowego, wszystko robimy od serca, a jedyną zapłatą i najważniejszą jest wdzięczność uratowanych zwierząt. 

Każdego dnia ratujemy zwierzęta. Niestety bezdomność jest coraz większa. :(

 W tym momencie znów musimy wstrzymać pomoc zwierzętom , bowiem faktura weterynaryjna do zapłaty jest bardzo duża, a nie możemy sobie pozwolić na większe koszty.

Z tego miejsca prosimy Państwa o wsparcie w opłaceniu faktury byśmy mogli dalej leczyć zwierzęta i je ratować. 

Koszty leczenia zwierząt są bardzo duże. Koty chore, które mamy pod swoja opieką potrzebują ciągłych badań, leków. Wszystkie koty nowe mają robione testy Felv /Fiv, są odrobaczane, odpchlone, mają badaną morfologię, zrobioną biochemię. Każdy kot po kwarantannie jest zaszczepiony, wykastrowany. Profilaktyka, badania, zabieg to koszt około 500 zł jednego kota.

Prosimy bardzo Państwa o pomoc w opłaceniu faktury weterynaryjnej, by móc dalej ratować zwierzęta. One każdego dnia  nas potrzebują. 

Dziękujemy w imieniu zwierząt.

Wolontariusze

OTOZ Animals Jasło.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Taffy1980 - awatar

  Taffy1980

  13.04.19
  13.04.19

  Dzieki za wszystko co robicie! 🐶🐱❤️🐾

  • OTOZ Animals Inspektorat Jasło - awatar

   OTOZ Animals Inspektorat Jasło - Organizator zbiórki

   15.04.19
   15.04.19

   Bardzo dziękujemy w imieniu zwierząt.

 • Majka Squaw - awatar

  Majka Squaw

  27.03.19
  27.03.19

  powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.19
  26.03.19

  Powodzenia!

1 940 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Taffy1980 - awatar
Taffy1980
220
Karina EK - awatar
Karina EK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
10
Adam C - awatar
Adam C
20
Katarzyna Sepioł - awatar
Katarzyna Sepioł
20
Alicja B - awatar
Alicja B
50
Trish - awatar
Trish
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij