Zbiórka sprawność i walka z chorobą - miniaturka zdjęcia

sprawność i walka z chorobą Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka sprawność i walka z chorobą - zdjęcie główne

sprawność i walka z chorobą

1 002 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kulikowski Piotr - awatar

Kulikowski Piotr

Organizator zbiórki

Witam serdecznie ! Nazywam się Piotr i od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce.Z wielką prośbą apeluję do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc udzieloną mi finansowo na potrzeby rehabilitacji i leczenia mojego zdrowia .Proszę pomóżcie mi być samodzielnym w codziennym funkcjonowaniu gdyż teraz moja choroba ogranicza poruszanie się jest to spowodowane ogromnym bólem pleców i nawracającą rwą kulszową.Dzięki Państwa hojności będę mógł rozpocząć kompleksowe leczenie moich dolegliwości ..ponieważ moja sytuacja materialna oraz wysoki koszt zakupu leków nie pozwalają mi na to.W tym celu utworzyłem zbiórkę na pomagam.pl/u5yqbt9f gdzie każdy może wpłacić swoją cegiełkę na moje leczenie. Z mojego serca serdeczne dziękuję dla Państwa ofiarności.Ponieważ jeśli dzięki temu będę mógł być zdrowszy i poczuć się lepiej będzie to sukces nie tylko mój ale wszystkich z was .Sukces w leczeniu będzie sumą wszystkich wysiłków powtarzanych codziennie .Z poważaniem Piotr Kulikowski .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kulikowski Piotr - awatar

  Kulikowski Piotr

  10.12.2022
  10.12.2022

  Szanowni Państwo jestem obecnie niepełnosprawny intensywnie interesuje mnie piłka nożna ekstraklasa . Potrzebuje wsparcia opieki zdrowotnej psychicznie jestem rozbitym mężczyzna który dużo więcej informacji poda na priv

  Zdjęcie aktualizacji 107 597

1 002 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kulikowski Piotr - awatar

Kulikowski Piotr

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Szulczewska - awatar
Anna Szulczewska
6
Anna Szulczewska - awatar
Anna Szulczewska
5
Katarzyna K. - awatar
Katarzyna K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Węglarz - awatar
Piotr Węglarz
20
PatiKolegaSeba88 - awatar
PatiKolegaSeba88
150
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Patrycja - awatar
Patrycja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij