Zbiórka Ucho Gmachu 2017 - zdjęcie główne

Ucho Gmachu 2017

91 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Kaczmarek - awatar

Kasia Kaczmarek

Organizator zbiórki

„Koncert w ramach cyklu Ucho Gmachu był jednym z najbardziej emocjonujących, w których uczestniczyłem w życiu. ”

Jarosław Mikołajewski, „Gazeta Wyborcza” | cały artykuł: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,13,19917891,0,Muzeum-Narodowe-rozpoczelo-cykl-bardzo-ciekawych-k.html


UCHO GMACHU to wyjątkowy cykl koncertów współczesnej muzyki awangardowej w galeriach Muzeum Narodowego w Warszawie. Najciekawsi polscy wykonawcy muzyki współczesnej – eksperymentalnej, improwizowanej, folkowej, etnicznej i elektronicznej – występują w przestrzeni ekspozycji stałych Muzeum Narodowego w Warszawie: Galerii Faras, Galerii Sztuki Średniowiecznej, Galerii Sztuki Dawnej, Galerii Sztuki XIX Wieku oraz Galerii Sztuki XX i XXI Wieku. 

Koncerty mają unikalną formułę: ze względu na bezpieczeństwo obiektów uczestniczy w nich od 30 do 50 osób, które są zachęcane do wysłuchiwania występów w ruchu: eksplorowania przestrzeni galerii, zestawiania oglądanych obrazów z doświadczanym dźwiękiem. 

Czasami spacerują też, grając/śpiewając, sami artyści :)

Cykl jest kierowany jest zarówno do młodych ludzi nieczęsto odwiedzających muzea (tych UCHO GMACHU ma za zadanie zachęcić do poznania zbiorów zgromadzonych w Muzeum Narodowym w Warszawie), jak i do osób, które interesują się przede wszystkim oficjalnym nurtem kultury, tak zwaną sztuką wysoką. Ci pierwsi mają okazję oglądać muzeum jako atrakcyjne miejsce spędzania wolnego czasu, drudzy – w znanym sobie miejscu uczestniczyć w wyjątkowym dźwiękowym zdarzeniu, które być może zachęci ich do nieoczywistych muzycznych poszukiwań.

Pierwsza odsłona została zrealizowana w 2016 roku dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta st. Warszawy i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Internetowe wejściówki na poszczególne koncerty rozchodziły się w kilka minut po uruchomieniu zapisów, o cyklu informowali dziennikarze tytułów takich jak „Gazeta Wyborcza”, „Polityka”, Program II Polskiego Radia czy portal Onet.pl. Druga edycja, planowana na rok 2017, miała być w założeniu kontynuacją projektu w sprawdzonej formule, przewidzianą jednak na większą skalę. Niestety, tym razem Urząd Miasta nie zarekomendował cyklu do dofinansowania.

Mimo wszystko nie składamy broni – zależy nam na tym, aby Ucho Gmachu przetrwało!

PREZENTY

W podziękowaniu za wpłatę w każdej wysokości opublikujemy Twoje nazwisko lub nick na stronie internetowej www.uchogmachu.mnw.art.pl oraz na naszym fanpage'u facebook.com/uchogmachu (jeśli nie życzysz sobie takiej formy gratyfikacji, daj nam znać przez portal lub Facebooka).

Jeśli chcesz otrzymać od nas prezent, skontaktuj się z nami przez portal pomagam.pl lub Facebooka. Przewidzieliśmy różnorodne bonusy uzależnione od wysokości wpłat:

  • w podziękowaniu za wpłatę w wysokości co najmniej 20 zł otrzymasz pamiątkowy plakat i przypinkę Ucha Gmachu
  • w podziękowaniu za wpłatę w wysokości co najmniej 50 zł otrzymasz plakat i przypinkę Ucha Gmachu oraz pierwszeństwo w rezerwacji wejściówki na wybrany koncert  (w ubiegłym roku miejsca rozchodziły się w kilka minut po uruchomieniu zapisów)
  • w podziękowaniu za wpłatę w wysokości co najmniej 80 zł otrzymasz plakat i przypinkę Ucha Gmachu oraz pierwszeństwo w rezerwacji wejściówki na dwa wybrane koncerty
  • w podziękowaniu za wpłatę w wysokości co najmniej 150 zł otrzymasz plakat i przypinkę Ucha Gmachu oraz karnet na wszystkie 5 koncertów organizowanych w ramach cyklu


Dziękujemy! Do zobaczenia i usłyszenia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
91 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Kaczmarek - awatar

Kasia Kaczmarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij