Zbiórka Zwierzęta z Ukrainy w Korabkach - miniaturka zdjęcia

Zwierzęta z Ukrainy w Korabkach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zwierzęta z Ukrainy w Korabkach - zdjęcie główne

Zwierzęta z Ukrainy w Korabkach

256 525 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 693 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Komunikat Schroniska w Korabiewicach VIVA ws. zwierząt z Ukrainy 

About us:

The Animal Shelter in Korabiewice is managed by Viva! Foundation since 2012.
Currently, the shelter takes care of 300 animals of various species.

Animal Shelter Viva! Foundation
Korabiewice 11
96-330 Puszcza Mariańska
Poland
+48601433468
[email protected]

We have welcomed another arrival of animals from Ukraine and are awaiting the next ones.
This is a challenge for the entire team, as it is a tiresome and time-consuming process.
The process requires money - for veterinary examination and possible treatment, for food,
for equipping kennels, etc. Are you able to help us to continue to help the animals of Ukraine by contributing to these costs?
The animals arriving are in varying physical and mental health conditions.
Received animals are subject to carrier tests (one of the cats is positive for FIV, we are still waiting for confirmation with PCR tests in the laboratory), documentation of admission is created, vaccinations, deworming, and anti-tick medication.
There is a 14-day quarantine period.
We have already visited PIW (veterinary goverment organization) and approved of the living conditions and procedures that the animals have received (e.g. they must be in only one area of the shelter).
A lot is happening at the shelter. Cleaning, organising and adding kennels, moving dogs, introduction of the dogs who must share kennels to free space for incoming arrivals. As well as a whole lot of other daily work in the shelter.

We encourage you to adopt or foster dogs if possible. Why? Dogs from Ukraine must be quarantined, not only because these are the regulations, but also for the safety of animals in Poland / in your homes.
The rules of adoption in the shelter in Korabowice are unchangingly the same. We do not succumb to emotions, impulsiveness of decisions, and follow through with the regulations.
By adopting, you free up space to receive incoming animals from Ukraine.
https://schronisko.info.pl/adopcje
Visit our fanpage for more infos ubout UA https://www.facebook.com/Schronisko.w.Korabiewicach and group https://www.facebook.com/groups/459459820806757

Otrzymaliśmy wiele próśb o przyjęcie zwierząt, jesteśmy umówieni na granicy na kolejne transporty.

❌❌❌❌

(Tworzymy zbiórkę celową, abyście wiedzieli, ile i na co będą wydatkowe Wasze datki)

⭕Schronisko w Korabiewicach na teraz może przyjąć 20 psów z Ukrainy, biorąc pod uwagę też zobowiązania wobec gmin i interwencje.

Prowadzimy już rozmowy o przyjęcie pierwszych podopiecznych.

Będziemy aktywnie pracować nad zwiększeniem miejsca na nowe zwierzęta m.in poprzez odpowiednie i aktywne ich łączenie w pary w boksach.

⭕ Istnieje grupa na Facebooku koordynująca pomoc zwierzętom na Ukrainie - jeśli możecie dać dom tymczasowy, pomóc w transporcie to

https://facebook.com/groups/976873776134238/

Ps.

Prosimy o wsparcie finansowe dla istniejących i przyszlych podopiecznych. Korabiewice to dom dla ponad 500 zwierząt rocznie. Opieka ich zależna jest od waszych darowizn.

Jesteśmy świadomi dużych zmian w gospodarce...

Przetrwajmy to wspólnie.

Zachęcamy wciąż do adopcji naszych podopiecznych, co pozwoli zwalniać boksy. Ale prosimy o przemyślane decyzje  #adoptujodpowiedzialnie www.schronisko.info.pl/adopcje

#zwierzętazukrainy

Formy wsparcia inne:

✔ kup gadżet charytatywny https://allegro.pl/uzytkownik/VivaKorabiewice

✔przy rozliczaniu PITu wpisz cel szczegółowy Korabiewice KRS0000135274


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  28.04.2022
  28.04.2022

  Dzień dobry, zakupiliśmy dzięki Państwa wsparciu nowe budy dla psów. Budy zabezpiecza potrzeby obecnych i przyszłych psów na lata. Serdecznie dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 93 736

Komentarze


 • Paweł Ochowicz - awatar

  Paweł Ochowicz

  19.07.2022
  19.07.2022

  Dla zwierzaków

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.2022
  26.05.2022

  Wszystkiego dobrego :).

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.2022
  22.05.2022

  W wojnie z czlowiekiem zwierze zawsze przegrywa... Moze sprawisz, ze bedzie choc jednej ofiary mniej?...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.05.2022
  15.05.2022

  BLAGAM BLAGAM BLAGAM. MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

256 525 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 693 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2 693

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Justyna - awatar
Justyna
550
Jacqueline Kells - awatar
Jacqueline Kells
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Manami Kikuchi - awatar
Manami Kikuchi
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Ochowicz - awatar
Paweł Ochowicz
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij