Zbiórka Dom uciekinierki z lisiej fermy - miniaturka zdjęcia

Dom uciekinierki z lisiej fermy Jak założyć taką zbiórkę?

Dom uciekinierki z lisiej fermy

3 026 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kolejna uratowana lisiczka trafiła pod naszą opiekę. Potrzebuje Waszej pomocy w sfinansowaniu schronienia!

Już w lutym otrzymaliśmy prośbę o przyjęcie lisiczki, ale musiała zaczekać, aż uda się jej stworzyć tymczasową klatkę. Od kilku dni jest już u nas - w Lisim Azylu w Schronisku w Korabiewicach! Razem z naszymi pozostałymi lisami Amelią, Filipem, Fluffy, Czarkiem, Foksią i Stasiem. Wolontariusze TOZu w Lubinie znaleźli ją, opiekowali się nią tymczasowo i sfinansowali klatkę, w której będzie mieszkała dopóki nie powstanie jej woliera (klatka później posłuży nam jako kwarantanna dla kolejnych lisów).

Dom tymczasowy miał z powodu lisiczki wiele problemów: jeśli nas śledzicie to doskonale wiecie dlaczego ale dla innych, krótkie info. Lis to dzikie zwierzę, nie udomowione, posiadające silne instynkty, potrzebujące jak największego terenu lub woliery, czasu, cierpliwości i nastawienia na to, że lis ma zawsze rację ;) Trzymany w warunkach domowych, bez dostępu do wybiegu, niszczy, krzyczy, a jego specyficzna woń daje się mocno we znaki. Nie mogła więc zostać dłużej w mieszkaniu ;-(

Nasza zaufana ekipa budowlana, która potrafi budować lisoodporne woliery, a przy okazji umie się odpowiednio zachować w lisim azylu, może wykonać klatkę w lipcu więc mamy niecałe 2 miesiące żeby uzbierać potrzebną kwotę. Potrzebujemy jednak ponownie Waszej pomocy.

Woliera jest stosunkowo droga w wykonaniu ponieważ musi przetrwać lata gryzienia i drapania lisimi pazurami. Będzie miała ponad 20m2, na betonowej wylewce, wysokość około 2m w najwyższym punkcie. Całość (poza dachem, który będzie blaszany) wykonana będzie ze zgrzewanych krat weldmesh o bardzo drobnych oczkach (żeby nie było możliwości złapania się przez kratę z innym lisem), konstrukcja razem ze ścianami zostanie po zespawaniu dodatkowo ocynkowana (zapobiega rdzewieniu i osłabieniu). Wszystkie elementy muszą być dokładnie dopasowane - szczególnie furtka, która jest wykonywana u nas na miejscu specjalnie do tej konstrukcji - z dodatkowym zabezpieczeniem przed otwarciem.

Kilka słów o nowej podopiecznej - Laurka ma około 2 lat, jest jeszcze bardzo ostrożna, dopiero się poznajemy i uczymy co jest ok, a co nie. Wiadomo, że lubi się wspinać i skakać, bardzo polubiła wybieg i z niecierpliwością czeka na swoją kolej spacerowania. Na zaufanie trzeba zapracować, a na zaufanie dzikiego zwierzęcia po stokroć. Jeżeli chcecie wiedzieć jak dalej rozwija się nasza znajomość śledźcie profil na FB https://www.facebook.com/Paka.dla.Bezdomniaka/  oraz Instagramie https://www.instagram.com/fox_asylum_azyl/ 

Laura będzie kolejną ambasadorką lisiej sprawy czyli wprowadzenia zakazu chowu zwierząt na futra - jeśli chcecie jej pomóc dołączcie również do fanpage`a https://www.facebook.com/vivajutrobedziefutro/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.06.2018
  28.06.2018

  Powodzenia oby więcej takich liskow udało się uratować powodzenia

 • Magda - awatar

  Magda

  29.05.2018
  29.05.2018

  Obiecane - wpłacone :) całuję słodkie pysio Laury :)

 • Kuba - awatar

  Kuba

  22.05.2018
  22.05.2018

  Jest tak podobna do adoptowanej przeze mnie, ze nie moglem sie nie dorzucic :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.05.2018
  02.05.2018

  Z Jełopą w Lisim Azylu wszystko się dobrze ułoży! Trzymam kciuki.

 • M.Czarnecka - awatar

  M.Czarnecka

  02.05.2018
  02.05.2018

  Witaj w domku Lauro 😍🦊

3 026 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 81

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa J - awatar
Ewa J
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij