Zbiórka Dom uciekinierki z lisiej fermy - miniaturka zdjęcia

Dom uciekinierki z lisiej fermy

Dom uciekinierki z lisiej fermy

3 026 zł z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Wpłać teraz
 

Kolejna uratowana lisiczka trafiła pod naszą opiekę. Potrzebuje Waszej pomocy w sfinansowaniu schronienia!

Już w lutym otrzymaliśmy prośbę o przyjęcie lisiczki, ale musiała zaczekać, aż uda się jej stworzyć tymczasową klatkę. Od kilku dni jest już u nas - w Lisim Azylu w Schronisku w Korabiewicach! Razem z naszymi pozostałymi lisami Amelią, Filipem, Fluffy, Czarkiem, Foksią i Stasiem. Wolontariusze TOZu w Lubinie znaleźli ją, opiekowali się nią tymczasowo i sfinansowali klatkę, w której będzie mieszkała dopóki nie powstanie jej woliera (klatka później posłuży nam jako kwarantanna dla kolejnych lisów).

Dom tymczasowy miał z powodu lisiczki wiele problemów: jeśli nas śledzicie to doskonale wiecie dlaczego ale dla innych, krótkie info. Lis to dzikie zwierzę, nie udomowione, posiadające silne instynkty, potrzebujące jak największego terenu lub woliery, czasu, cierpliwości i nastawienia na to, że lis ma zawsze rację ;) Trzymany w warunkach domowych, bez dostępu do wybiegu, niszczy, krzyczy, a jego specyficzna woń daje się mocno we znaki. Nie mogła więc zostać dłużej w mieszkaniu ;-(

Nasza zaufana ekipa budowlana, która potrafi budować lisoodporne woliery, a przy okazji umie się odpowiednio zachować w lisim azylu, może wykonać klatkę w lipcu więc mamy niecałe 2 miesiące żeby uzbierać potrzebną kwotę. Potrzebujemy jednak ponownie Waszej pomocy.

Woliera jest stosunkowo droga w wykonaniu ponieważ musi przetrwać lata gryzienia i drapania lisimi pazurami. Będzie miała ponad 20m2, na betonowej wylewce, wysokość około 2m w najwyższym punkcie. Całość (poza dachem, który będzie blaszany) wykonana będzie ze zgrzewanych krat weldmesh o bardzo drobnych oczkach (żeby nie było możliwości złapania się przez kratę z innym lisem), konstrukcja razem ze ścianami zostanie po zespawaniu dodatkowo ocynkowana (zapobiega rdzewieniu i osłabieniu). Wszystkie elementy muszą być dokładnie dopasowane - szczególnie furtka, która jest wykonywana u nas na miejscu specjalnie do tej konstrukcji - z dodatkowym zabezpieczeniem przed otwarciem.

Kilka słów o nowej podopiecznej - Laurka ma około 2 lat, jest jeszcze bardzo ostrożna, dopiero się poznajemy i uczymy co jest ok, a co nie. Wiadomo, że lubi się wspinać i skakać, bardzo polubiła wybieg i z niecierpliwością czeka na swoją kolej spacerowania. Na zaufanie trzeba zapracować, a na zaufanie dzikiego zwierzęcia po stokroć. Jeżeli chcecie wiedzieć jak dalej rozwija się nasza znajomość śledźcie profil na FB https://www.facebook.com/Paka.dla.Bezdomniaka/  oraz Instagramie https://www.instagram.com/fox_asylum_azyl/ 

Laura będzie kolejną ambasadorką lisiej sprawy czyli wprowadzenia zakazu chowu zwierząt na futra - jeśli chcecie jej pomóc dołączcie również do fanpage`a https://www.facebook.com/vivajutrobedziefutro/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.06.18
  28.06.18

  Powodzenia oby więcej takich liskow udało się uratować powodzenia

 • Magda - awatar

  Magda

  29.05.18
  29.05.18

  Obiecane - wpłacone :) całuję słodkie pysio Laury :)

 • Kuba - awatar

  Kuba

  22.05.18
  22.05.18

  Jest tak podobna do adoptowanej przeze mnie, ze nie moglem sie nie dorzucic :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.05.18
  02.05.18

  Z Jełopą w Lisim Azylu wszystko się dobrze ułoży! Trzymam kciuki.

 • M.Czarnecka - awatar

  M.Czarnecka

  02.05.18
  02.05.18

  Witaj w domku Lauro 😍🦊

3 026 zł z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 81

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa J - awatar
Ewa J
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij