Zbiórka Na opłacenie FV za hotel Binga - miniaturka zdjęcia

Na opłacenie FV za hotel Binga Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na opłacenie FV za hotel Binga - zdjęcie główne

Na opłacenie FV za hotel Binga

100 zł  z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Tchir - awatar

Aleksandra Tchir

Organizator zbiórki

Prosimy o pomoc w zebraniu kwoty na spłate zaległych faktur za hotelowanie psa Bingo. 

Po ostatnich bazarkach spłaciliśmy ponad połowę. Mamy czas do 26 czerwca, później chcemy przewieźć Binga w nowe miejsce na jeszcze jedną ocene zachowania, a bez spłaty w poprzednim hotelu nie mamy takiej możlwiości.  

Bingo to kilkuletni rottwieler z zachowaniami kompulsywnymi i agresywnymi. Niestety zdarzyło mu się już ugryźć kilka osób (nie były to jednak rany zagrażające życiu i zdrowiu). Zabraliśmy go ze schroniska z Zawiercia, aby realnie ocenić szanse na jego adopcje. 

Trafił do hotelu w Gdańsku, gdzie z nim sporo przepacowano, ale potrzebujemy jeszcze drugiej oceny i sprawdzenia jak odnajdzie się w nowych warunkach. 

W tej chwili w hotelu mamy jeszcze głuchą Miśkę, a kwota miesięcznego utrzymania wszystkich psów w hotelach i DT  jest dużo wyższa niż udaje nam się uzbierać na bazarkach, które są jedynym źródłem utrzymania tych psów. 


Na dole fv, które zostały do opłacenia z czego większa jest już  częściowo spłacona. 


Bardzo prosimy o pomoc i sznase dla BIngo ! ;) <3 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Tchir - awatar

Aleksandra Tchir

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

iw_ka - awatar
iw_ka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij