Zbiórka Licencja trenerska - miniaturka zdjęcia

Licencja trenerska

Zbiórka Licencja trenerska - zdjęcie główne

Licencja trenerska

51 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Paweł Żebrowski - awatar

Paweł Żebrowski

Organizator zbiórki

Nazywam się Paweł Żebrowski i jestem wielkim fanem piłki nożnej. Od dziecka marzyłem o tym  żeby zostać trenerem piłkarskim. Piłką nożna zainteresowałem się w 1999 , po pamiętnym finale ligi mistrzów . Był to moment w którym zakochałem się w piłce noznej.

Zbieram pieniądze na kurs trenerski. Będę wdzięczny za każdy grosz. Nigdy nie myślałem , że będe zmuszony prosić innych o datek , ale dlatego , ze nie dostałem dofinansowanie, jestem skazany szukać pomocy u Państwa. Zdaję sobie sprawę, że ludzie  zbieraja na ważniejsze rzeczy, nie chciałbym być odebrany za osobę króra jest megalomanem i samolubem. Będę wdzieczny za pomoc. W przyszłości chciałbym wam pokazać na co zostały wykorzystane Pańatwa datki. Chciałbym w przyszłości zarażać pasją piłkarską innych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.12.18
  31.12.18

  Realizuje sie

  • Paweł Żebrowski - awatar

   Paweł Żebrowski - Organizator zbiórki

   31.12.18
   31.12.18

   Bardzo , ale to bardzo dziękuje.

51 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Paweł Żebrowski - awatar

Paweł Żebrowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij