Zbiórka Chcę żyć normalne - zdjęcie główne

Chcę żyć normalne

801 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Giżyńska - awatar

Kasia Giżyńska

Organizator zbiórki

Mam na imię Katarzyna Giżyńska. Od 20 lat choruję na Mukowiscydozę, ciężką nieuleczalną chorobę genetyczną. Mukowiscydoza to choroba która zabiera mi oddech, wyciąga ze mnie życie. Każdego dnia jest walka o każdy oddech. W 2010 została rozpoznana cukrzyca, a w 2012 roku w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie stwierdzono u mnie osteoporozę kości oraz marskość wątroby. Na skutek niedoboru masy ciała w 2011 roku założono mi przeskórną endoskopową gastroskopię - PEG, by można podawać wysokoenergetyczne diety, moja waga obecnie to 39 kg. Od 2009 roku mam założony port naczyniowy do podawania kroplówek, bo moje żyły są juz bardzo słabe. W 2015 roku w przeciągu miesiąca przeszłam pięciokrotnią nawrotową odme płuca prawego, na skutek czego przy piątym nawrocie przeszłam operację wycięcia pęcherza rozedmowego płata górnego płuca prawego. Mukowiscydoza to straszna choroba moja wydolność płuc to zaledwie  14%  bardzo niskie saturacje ( Sp02-64% bez tlenu) ( z tlenem 85- 90%). Moje płuca nie mają już siły pracować odmawiają współpracy. Obecnie przechodzę kwalifikacje do przeszczepu płuc, nadzieja na lepsze życie. Ciągłe stany zapalne i pobyty w szpitalu (prawie co miesiąc), wyniki są straszne a ja bez podawania tlenu już nie mogę fukcjonować. Nawracające krwioplucia z płuc, bóle mięśni każda nawet najmniejsza czynność to dla mnie duży wysiłek. 

Dlatego proszę pomóżcie mi zakupić przenośny koncentrator tlenu bez którego ja nie mogę funkcjonować oraz leki immunosupresyjnie które będę musiała brać po przeszczepie płuc, aby nie było odrzutu nowych płuc , tak bardzo długo oczekiwanych. Nowe płuca dadzą mi nowe życie, oddech pełnią piersią ,,tak bardzo na to czekam", na zdrowe lepsze życie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Monika - awatar

    Monika

    22.02.2017
    22.02.2017

    Pozdrawiam cie Kasienko z całego serca życzę Ci zdrówka. Pozdrawiam Monia

801 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Giżyńska - awatar

Kasia Giżyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ewa G - awatar
Ewa G
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij