Zbiórka Biała Onkologia Hipertermia - miniaturka zdjęcia

Biała Onkologia Hipertermia

Zbiórka Biała Onkologia Hipertermia - zdjęcie główne

Biała Onkologia Hipertermia

10 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Michał Langi - awatar

Michał Langi

Organizator zbiórki

Witam,

Nazywam się Michał Lange

Utworzyłem ową zbiórkę dla Mojego Teścia Kallego Jónsson'a, który walczy z rakiem trzustki.

Zaraz wstawię opis, który napisała Moja Teściowa Anna Wójtowicz.

Moi Teściowie w pełni wiedzą, że nową zbiórkę utworzyłem. 

Kalli jest bardzo dobrym człowiekiem, nigdy nie patrzył na siebie, tylko na to aby jego Najbliższym było dobrze i nic nie brakowało, dużo pracował i to się bardzo źle odbiło na jego zdrowiu, będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.


Kalli walczy z rakiem trzustki i wątroby od maja ubiegłego roku, przeszedł pierwszą serię  12-stu chemioterapii, udało się zatrzymać chorobę i nie ma innych przeżutów. Leczenie odbywa się w Norwegii, ale mieszkamy w Polsce z najmłodszą córką, która uczęszcza tu do szkoły. Z tego względu podróżujemy między Polską a Norwegią co jest dużą częścią naszych miesięcznych wydatków. Ja musiałam zrezygnować z pracy, żeby być z Kallim podczas leczenia i w tej chwili jedynym naszym środkiem utrzymania jest zasiłek chorobowy Kallego.
Niestety statystyki mówią, że nie ma szans na wyleczenie, ale my się nie poddajemy i szukamy nowych, innowacyjnych metod jaką między innymi jest hipertermia ( www.bialaonkologia.pl ).
Jest to dość kosztowna terapia i prosimy o wasze wsparcie. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc ❤

Dziękujemy z góry ❤ Ania i Kalli.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Michał Langi - awatar

Michał Langi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij