Zbiórka Biała Onkologia Hipertermia - zdjęcie główne

Biała Onkologia Hipertermia

10 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Langi - awatar

Michał Langi

Organizator zbiórki

Witam,

Nazywam się Michał Lange

Utworzyłem ową zbiórkę dla Mojego Teścia Kallego Jónsson'a, który walczy z rakiem trzustki.

Zaraz wstawię opis, który napisała Moja Teściowa Anna Wójtowicz.

Moi Teściowie w pełni wiedzą, że nową zbiórkę utworzyłem. 

Kalli jest bardzo dobrym człowiekiem, nigdy nie patrzył na siebie, tylko na to aby jego Najbliższym było dobrze i nic nie brakowało, dużo pracował i to się bardzo źle odbiło na jego zdrowiu, będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.


Kalli walczy z rakiem trzustki i wątroby od maja ubiegłego roku, przeszedł pierwszą serię  12-stu chemioterapii, udało się zatrzymać chorobę i nie ma innych przeżutów. Leczenie odbywa się w Norwegii, ale mieszkamy w Polsce z najmłodszą córką, która uczęszcza tu do szkoły. Z tego względu podróżujemy między Polską a Norwegią co jest dużą częścią naszych miesięcznych wydatków. Ja musiałam zrezygnować z pracy, żeby być z Kallim podczas leczenia i w tej chwili jedynym naszym środkiem utrzymania jest zasiłek chorobowy Kallego.
Niestety statystyki mówią, że nie ma szans na wyleczenie, ale my się nie poddajemy i szukamy nowych, innowacyjnych metod jaką między innymi jest hipertermia ( www.bialaonkologia.pl ).
Jest to dość kosztowna terapia i prosimy o wasze wsparcie. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc ❤

Dziękujemy z góry ❤ Ania i Kalli.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Langi - awatar

Michał Langi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij