Zbiórka Krok w przód z nowymi ortezami - miniaturka zdjęcia

Krok w przód z nowymi ortezami Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Krok w przód z nowymi ortezami - zdjęcie główne

Krok w przód z nowymi ortezami

20 201 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Walos - awatar

Jan Walos

Organizator zbiórki

Jasiu od urodzenia choruje na obustronny brak kości piszczelowych.

 Jest po 4 operacjach w USA dzięki którym może chodzić. Jedyną opcja jaką proponowali Polscy lekarze, była amputacja. Po operacjach musi chodzić w specjalnych ortezach które niestety ze względu na szybki wzrost znowu musimy wymieniać. 

Niestety koszta ortez przekraczają nasz budżet dlatego znowu bardzo prosimy o wsparcie ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Europ Assistance Polska Sp. z o.o. - awatar

    Europ Assistance Polska Sp. z o.o.

    28.06.2019
    28.06.2019

    Wszyscy pracownicy Europ Assistance Polska trzymają bardzo mocno za Ciebie kciuki Jasiu. Wracaj do zdrowia 😊

20 201 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Walos - awatar

Jan Walos

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Europ Assistance Polska Sp. z o.o. - awatar
Europ Assistance Polska Sp. z o.o.
20 000
Magdalena Michalak - awatar
Magdalena Michalak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marcin Włodarczyk - awatar
Marcin Włodarczyk
50
Tyzy - awatar
Tyzy
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij