Zbiórka Dobro powraca. Pomóż w operacji - miniaturka zdjęcia

Dobro powraca. Pomóż w operacji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dobro powraca. Pomóż w operacji - zdjęcie główne

Dobro powraca. Pomóż w operacji

146 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Czyż - awatar

Sylwia Czyż

Organizator zbiórki

Drodzy czytelnicy. Zorganizowałam tą zbiórkę w imieniu moich znajomych, którzy poprosili mnie o pomoc. 

Są dobrymi ludźmi kochającymi zwierzęta, ale można powiedzieć że mają pecha. Gdy w grudniu odeszła ich ukochana sunia Maja musieli wypełnić smutek po niej nowym psiakiem. I tak w ich życiu pojawiła się Zuzia. 

Zuzia od razu wybrała sobie ich córkę , podbiegła do niej i usiadła na kolanach . Wiedzieli, że to będzie ich nowy członek rodziny. 

Zuzia miała taką przypadłość, że popuszczała moc. Ale lekarze weterynarii uspokajali, że to minie gdy malutka podrośnie. 

Niestety trwało to zbyt długo i przy kolejnej konsultacji zdecydowali się szukać przyczyny. RTG, reznans ( koszt około 600 zł), badania moczu, badania krwi i diagnoza... Wada moczowodów. A dokładniej przemieszczony moczowód, który znajduje ujście poza pęcherzem moczowym. Jedna strona pracuje prawidłowo dlatego Zuzia normalnie sika ale druga źle rozwinięta zagraża innym narządom jak nerki, macica, cewka. 

Zuzia ma obecnie 7 miesięcy. Jest radosnym psiakiem. Kocha bezgranicznie swoją rodzinę a oni ją. Kiedy usłyszeli ,że operacja jest konieczna i należy ją wykonać jak najszybciej ( nerka jeszcze nie została uszkodzona) nie zastanawiali się. Wiedzieli, że muszą o nią walczyć. Jedyny problem to koszt operacji szacowany na 2000 zł. Obecnie koszt badań opiewa na około 1000 zł ( rezonans , RTG oraz wizyty. Przed oraz po operacji wymagane jest przeprowadzenie badań krwi oraz podawanie antybiotyku. 

Drodzy Państwo bardzo proszę o wsparcie finansowe dla tej rodziny, którzy nie wyobrażają sobie straty kolejnego psa. Tak młodego, przed którym jeszcze długie lata szczęśliwego życia. 

Liczy się każda złotówka. Dla nas to rezygnacja z jakiejś drobnej przyjemności , dla tych ludzi ta kwota stanowi duże obciążenie.

Zuzia musi żyć i normalnie funkcjonować .

Obecnie czekają na termin operacji, która ma być przeprowadzona w Gliwickiej Klinice dla zwierząt. Zostanie przedstawiony rachunek z kwotą . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Czyż - awatar

  Sylwia Czyż

  21.06.2019
  21.06.2019

  Operacja okazała się bardziej skomplikowana ale udało się. Teraz przed Zuzią codzienne badania i długie leczenie. Jeśli masz ochotę dołożyć do tego parę groszy to bardzo proszę. Leczenie to drugie tyle co koszty operacji

  Zdjęcie aktualizacji 33 164

146 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Czyż - awatar

Sylwia Czyż

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Trzcionka - awatar
Beata Trzcionka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Lucyna - awatar
Lucyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Orlinska MiszaWorld - awatar
Monika Orlinska MiszaWorld
20
Weronika - awatar
Weronika
5
Marzena Bacławska - awatar
Marzena Bacławska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij