Zbiórka Rezonans głowy dla Leonka - zdjęcie główne

Rezonans głowy dla Leonka

1 004 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Zaniewska - awatar

Natalia Zaniewska

Organizator zbiórki

Witam państwa! Mój piesek Leo potrzebuje państwa pomocy..potrzebuje rezonansu głowy aby móc dalej działać..Od pewnego czasu Leo stał się strasznie agresywny, każdy dzień jest obawą przed jego niekontrolowanym zachowaniem..Behawioryści i szkoleniowcy rozkładają ręce mówiąc iż może to byc problem zdrowotny..miał badanie na tarczyce krew i wyszło wszystko dobrze problem może tkwić w głowie.. Potrzebujemy państwa pomocy aby jak najszybciej dowiedzieć się czy jest chory..każdy dzień jest zapytaniem i każda złotówka jest dla nas bardzo ważna 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 004 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Zaniewska - awatar

Natalia Zaniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kasia Michalska - awatar
Kasia Michalska
20
Zuza Sawicka - awatar
Zuza Sawicka
10
Edyta Trzcińska - awatar
Edyta Trzcińska
103
Patrycja Szyszkowska - awatar
Patrycja Szyszkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Olga Brąszkiewicz - awatar
Olga Brąszkiewicz
10
Jolanta Kędziora - awatar
Jolanta Kędziora
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna Bogucka - awatar
Justyna Bogucka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij