Zbiórka Muzeum Lechickie - zdjęcie główne

Muzeum Lechickie

137 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wielka Lechia - awatar

Wielka Lechia

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą około 80 osób która zrzesza w swoich kręgach wielu specjalistów z różnych dziedzin takich jak:Ezoteryka, Archeologia wsteczna, Ufologia i wiele innych. 

Niestety z racji prześladowań chcemy, MUSIMY pozostać anonimowi.

Muzeum ma na celu odzyskanie Wszystkich zapomnianych artefaktów Lechickich. 

Mamy zamiar wykupić wstęp do archiwów watykańskich i zobaczyć księgi opisujące wielką Lechię.

Chcemy od Żydo-Niemieckiego narodu odzyskać nasze zabytki które przetrzymują w swoich magazynach tak jak i od radzieckich sąsiadów. 

Celem także jest kupno terenu i wybudowanie budynku na ośrodek muzeum.

Wiemy jednak iż jest to misja bardzo trudna wręcz nie wykonalna gdyż masoneria i żydzi będą nam przeszkadzać aby prawda nie wypłynęła na wierzch. Biorąc pod uwagę iż żyjemy w państwie kontrolowanym przez nich. Ale mam nadzieje że z waszą pomocą drodzy Bracia I Siostry Świat dowie się PRAWDY o WIELKIEJ LECHII O NASZEJ HISTORII I O NASZYCH PRZODKACH. Powiedzmy dość masońskiej propagandzie. Bądźmy jednością tak jak by chcieli tego nasi przodkowie. Pokażcie że można na was liczyć stwórzmy to razem za Lechię za Państwo za Dziady za Bogów. 

Nasi przodkowie, wywodzący się z12 plemion biblijnego Izraela, wyemigrowali, przez góry Kaukazu, na tereny dziś zamieszkałe przez Słowian (WP: nieaktualna już teoriamoim zdaniem i do tego biblia, ten plagiat powstał o wiele później).W czasach antycznych mieli oni potężne państwo (imperium) i toczyli liczne wojny z Cesarstwem Rzymskim i państwami Azji i Afryki Cesarstwo Rzymskie w roku 476 NIE upadło, tylko zostało przeorganizowane. Funkcję Cesarza zmieniono na funkcję papieża,zaś regionom dano większą autonomię.

Rzym przystąpił do wielo-wiekowego, a w rzeczywistości – trwającego po dziś dzień planu całkowitego wyparcia Słowian z Europy. W średniowieczu ipóźniej, wykonawcami woli Rzymu byli „cesarze” niemieccy,później zakon krzyżacki, Prusy, aż po II i III Rzeszę niemiecką. Poczytajcie wiki-cytaty, gdy w 1941 roku ówczesny papież błogosławił hitlerowskie tanki ruszające na ZSRR, nazywającoperację Blitzkrieg „nową wyprawą krzyżową”. (WP:cesarzegermańscy nie niemieccy. Mieszanka Słowian, Celtów i Nordów. Tooni byli wyznaczani i mianowani na wykonywanie woli świętego Cesarstwa Rzymskiego. Dzisiejsze Niemcy jako państwo zostały stworzone przez potomków Lewitów[lewici = święte cesarstworzymskie= zakony krzyżackie i inne tajne bractwa..]. Jak zwyklenajłatwiej jest manipulować rozdrobnionymi grupami etnicznymi. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wielka Lechia - awatar

  Wielka Lechia

  16.01.2019
  16.01.2019

  Prace już ruszyły na szczęście są też prywatni inwestorzy :D Nie zamykamy zbiórki gdyż koszta rosną dnia na dzień tak też zapraszamy do pomocy

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.03.2018
  02.03.2018

  Powodzenia! Mam nadzieję, że nie zapomnicie o Głagolicy :-)

  • Wielka Lechia - awatar

   Wielka Lechia - Organizator zbiórki

   05.03.2018
   05.03.2018

   Jest to jeden z celów. :-)

 • DOBŻE TYLKO ZA CIHO NAPISANE - awatar

  DOBŻE TYLKO ZA CIHO NAPISANE

  25.02.2017
  25.02.2017

  NA ZAHENTEM

  • Wielka Lechia - awatar

   Wielka Lechia - Organizator zbiórki

   25.02.2017
   25.02.2017

   Dzięki każdy grosz się liczy

137 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wielka Lechia - awatar

Wielka Lechia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adrian Konarski - awatar
Adrian Konarski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
HWAŁA WJELKIEJ LEHJI - awatar
HWAŁA WJELKIEJ LEHJI
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
DOBŻE TYLKO ZA CIHO NAPISANE - awatar
DOBŻE TYLKO ZA CIHO NAPISANE
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij